שתף קטע נבחר

אוכלים הולכים: אצל הטיפש ברעננה

לא היה קל למצוא ברעננה אוכל מהיר ראוי, אבל מישל דור יגע ומצא. עכשיו הוא מאמין בטוסט נקניק של "לבובה", עם פסטו חד סטרי ובשר כמה שרוצים - כל עוד הטוסטר נסגר. אז מי טיפש?

  

 

שעות ארוכות חיפשנו ברעננה מזללה אחת מהירה וראויה לסעוד בה את לבנו. בסופו של דבר החלטנו לעמוד באמצע המדרכה ולעורר מהומה. ברגע שנשמע יותר משלושה אנשים שונים המעידים על אותו המקום - לשם יהיו פנינו מועדות. כמעט אמרנו נואש כשבדקה התשעים נשמע קול נחרץ שאמר: "לכו ל'לבובה'". הנהוני הסכמה וקולות עידוד שכנעו אותנו.

 

הצטרפו לעמוד של ynet בפייסבוק

 

אמנם המקום חדש - רק לפני חודשיים נפתח (הערה חשובה: המקום בינתיים נסגר) - אבל אין כמו תור ארוך שיעיד על הצלחה. גם מבחן התפרנים שלי הוכיח עצמו - חיילים צעירים תמיד יודעים איפה לאכול טעים ובזול. ב"לבובה" מגישים מיני מאכלים, כשגולת הכותרת היא טוסט נקניק - לחמנייה שאליה מכניסים שלושה סוגי רטבים (שום, צ'ילי ופסטו) ונקניקים לפי החשק, ואז נכנסת לטוסטר תעשייתי לשלוש דקות בדיוק. כנראה שהשילוב כבש את לבבות הרעננים כי התור רק הלך וגדל. עם החוסר האדיר במזון מהיר איכותי בעיר זו לא חוכמה גדולה, אבל גם ניצחון טכני הוא ניצחון לכל דבר, לא?

 

"אני אוכל כאן ארבע פעמים בשבוע", מודה גל, שעינו פוזלת לעבר משטח העבודה שמא חלילה יחסירו משהו מהיצירה המתרחשת מעבר לזכוכית: "חשבתי שטוסט זה פרוסת גבינה ועגבנייה אבל כאן עשו לי בית ספר וזה באמת טעים".

 

"אני ממש מיואש מהעיר הזו", נאנח תומר, "פשוט אין כאן מקומות שאתה מקבל בהם אוכל איכותי מהיר". הוא הסביר שגם עבורו זו הפעם הראשונה במקום, אבל לא התבייש ומייד התחיל לחלק הוראות למנה שהזמין. "זה הסוד!" זעק מהעבר השני דותן בלסטרה, בעל המקום, ומסביר: "כל מה שהלקוח רוצה - אני מכין. לא משנה לי כמה פרוסות בשר הוא מבקש – אני לא עושה חשבון ולא מגביל. כל עוד הלחמנייה נכנסת פיזית לטוסטר, זה שלו באותו המחיר".

  

Labova

כתובת: בורוכוב 8, רעננה

טלפון: 09-7731025

שעות פתיחה: ראשון-חמישי 9:00 ועד לקוח אחרון

מחיר: טוסט נקניק - 20 שקלים

כשרות: כשר עם תעודה

 

מה אכלנו בפרקים הקודמים?

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים