שתף קטע נבחר

האופרה האוסטרית של נערת ה"בונגה בונגה"

איל הון אוסטרי שילם אלפי דולרים לרובי, הנערה שקיימה לכאורה יחסי מין עם ראש הממשלה האיטלקי, כדי שתתלווה אליו לאירוע של האליטה בווינה. לא כולם התלהבו לראות את נערת הבונגה מתחככת בין נשות המעמד הגבוה של אוסטריה

נערת ה"בונגה בונגה" לא נחה. אחרי שהרטיטה את לבו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, עברה "רובי גנבת הלבבות" אל הקורבן הבא. העיתון הבריטי "אינדיפנדט" דיווח כי רובי, או בשמה האמיתי כרימה אל-מחרוג, קיבלה כ-55 אלף דולר מאיל ההון האוסטרי, ריצ'ארד לוגנר בן ה-78, לאחר שאירחה לו חברה בנשף המסורתי של האופרה בוינה, בירת אוסטריה.

 

  • עדכונים שוטפים בעמוד הפייסבוק של ynet

לוגנר, שהרוויח את הונו מעסקאות נדל"ן, אסף את רובי בת ה-18 משדה התעופה בוינה, לאחר שהגיעה במטוסו הפרטי. כשהיא לבושה בג'ינס צמודים, חולצה לבנה ועקבים גבוהים, נכנסה הצעירה אל הלימוזינה שהעמיד לרשותה לוגנר, ונסעה לבית המלון המפואר בו התארחה בבירה האוסטרית. רובי לא פסחה על ביקור בסטודיו של מעצב מקומי, כדי למדוד את שמלת הערב שתלבש באירוע המארח את השמנה והסלתה של החברה האוסטרית.

 

אך לא כולם מרוצים מנוכחותה של מי שלפי החשד קיימה יחסי מין בעודה קטינה עם ראש הממשלה האיטלקי. אנשי השיווק של האירוע החברתי המפורסם באוסטריה זעמו כשגילו כי רובי נמצאת ברשימת המוזמנים לנשף.

 

אבל מתברר כי לוגנר כבר עורר בעבר סקנדלים בקרב בני האלפיון העליון של אוסטריה, כשכוכבניות התלוו אליו לאירועים דומים. אחת מהן היא השחקנית האמריקנית בו דרק בת ה-54, שקיבלה מלוגנר הצעה להתלוות אליו באחד האירועים, תמורת תשלום כמובן.

  

העיתונות האוסטרית טוענת כי לוגנר מעורר את זעם האליטה במדינה בכוונה תחילה, והעובדה שהזמין את רובי, הזוכה להתעניינותם של כלי תקשורת רבים בעולם בימים אלה, רק מחזקת את הטענה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
55 אלף דולר. אל מחרוג
צילום: AFP
הרטיטי את ליבי. סילביו ברלוסקוני.
צילום: AFP
מומלצים