שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: shutterstock

  גם על אי בודד, הקפד לנסח הסכם ממון

  עשה זאת מיד כשתראה או כשתפגוש אשה על האי שלך. לאחר שלב ההיכרות הראשוני, פחות או יותר בין הקפה הראשון לסקס הראשון ולכל היותר עד יומיים או שלושה לאחר הסקס הראשון. מבין כל המטלות, בבקשה, אל תדחה מטלה זאת. הצב גבולות ברורים ומפורטים לאהבה הספונטנית והמתגלגלת שלך. עוד עצות חיוניות לגבר שנתקע על אי

  >>> כך תשיג כל בחורה על אי בודד: מדריך בהמשכים

  >>> גם על אי בודד, אתה לא אמור להתנזר ממין

  >>> כך תדהים את אשת חלומותיך, לכשתגיע

   

  11. הרוג את השגרה

  העצה הבאה עשויה לעורר תחושת קלה של רתיעה, אבל כשתבין עד כמה היא תועיל לחיי האהבה שלך, תחזור אליה פעם ועוד פעם רק כדי לגלות מחדש את כוחה. אני מתכוון לפגר הנחש שאותו תמצא על האי, באחד הימים, ושאותו אני מבקש כי תניח בצד, במקום בטוח, אולי בשק קטן שיהיה נגיש לך בכל עת.

   

  הצטרפו לדף הפייסבוק של ynet לקבלת עדכונים וסרטונים בלעדיים

  בואו להגיב גם בדף הפייסבוק של ynet יחסים

   

  חיי זוגיות אינם תמיד גן של שושנים, כמו שמלמדים הסיפורים, ויכול להיות שגם אתה והאשה שתמצא על האי תגלו שישנן שעות בהן אתם משתעממים מעט זה בחברת זה. אחרי הכל, כמה אפשר לדוש באותם הנושאים, ספירת הימים שאתם על האי, האונייה שעברה או לא עברה באופק או המטוס שכמעט והבחין בכם. השגרה אוכלת את היחסים.

   

  כדי שהדברים לא יתפתחו לכדי שיחה ארוכה וחסרת פואנטה, שבסופה תעלה הכרזה הדדית על נטילת פסק זמן ביחסים או חס וחלילה על פרידה לצמיתות - עניין שעל אי בודד עלול להפוך למסובך מבחינה טכנית - אני ממליץ בחום על הטריק הקטן הזה כאמצעי בטוח להפוך שעה של רביצה סתמית יחדיו, לשעה של חברות בונה.

   

  ברגע שזוגתך החדשה לא תבחין, הוצא את הנחש המת מהשק והנח אותו לידה. בלי לאבד זמן, קום והתנפל על הנחש המת בצעקות תוך שאתה מקפיד להשתמש בביטויים תיזהרי ואל תזוזי ואני בא להציל אותך. הכה בראשו של הנחש בחיקוי הקרוקס שתפרת לעצמך מעלי עץ התמר. חבוט בו ללא רחמים.

   

  עכשיו הבט בעיניה של האשה ותן מבט מלא חמלה של מי שיעשה הכל בשביל בת הזוג שלו, כאן על האי הבודד או בכל מקום אחר.

   

  היא מן הסתם תבחין שזה טריק שהכנת מראש. נשים חכמות יותר מאיתנו. וקיים גם הסיכוי שבאחד הניקיונות שערכה בסביבה, גילתה את הנחש המת שהטמנת והשאירה אותו במקומו מבלי לומר דבר. אבל הנקודות יוענקו לך בכל מקרה.

   

  חזור על הטריק אחת לכמה זמן, ובמיוחד בערבים חלשים יותר בינך ובינה. כמו מדיטציה, הכוח של התרגיל הפשוט הזה רק יילך ויעמיק.

   

  12. נסח הסכם ממון

  איני עורך דין, וההכשרה שלי בתחום זה היא אפס מוחלט, אבל מנסיוני שלי ומסיפורים שהגיעו לאוזניי בחלוף השנים, הרשה לי להמליץ לך שלא לדלג בקלילות על עצתי זאת.

   

  נסח הסכם ממון, מיד כשתראה או כשתפגוש אשה על האי שלך. עשה זאת לאחר שלב ההיכרות הראשוני, פחות או יותר בין הקפה הראשון לסקס הראשון ולכל היותר עד יומיים או שלושה לאחר הסקס הראשון. מבין כל המטלות, בבקשה, אל תדחה מטלה זאת.

   

  הצב גבולות ברורים, כתובים ומפורטים לאהבה הספונטנית והמתגלגלת שלך. עד כמה שאתה יודע, האי כולו, או לפחות חלק האי שאתה רואה כעת בעיניך, שייך לך. אתה הרי הגעת קודם. אחרי שייווצרו הקשרים הרומנטיים בינך ובין האשה הנוספת על האי, זאת שלפתע הופיעה מול עיניך לבושה רק קצת יותר מחווה אמנו, יהיה מאוחר מדי לשנות את הדינמיקה של הדברים או לשכתב אותם לפי רצונך.

   

  הבט שוב אל האי שלך. האם אתה מוכן להיפרד מחצי ממנו? האם באמת תוכל לעזוב את פינת גן העדן זאת הנפרשת מולך, ובה עצי הדקל הכורעים מרוב פרי? האם תוכל להסתדר רק עם החצי השני של האי, שבו רק חול ואבנים סלע מכוסות ירוקת?

   

  אתה צריך לשמור על עצמך חופשי עכשיו, לאורך כל ימי האושר וכמובן אחריהם, אם חלילה יסתיימו בגלל חוסר התאמה שמתגלה בין גברים לנשים על איים בודדים.

   

  קבע את הקו האדום התחתון שמתחת לו אינך מוכן להתחלק עוד ברכוש. הקפד לשמור כמה שיותר עצי קוקוס בתחומך. ותר אם צריך על גישה נוחה למים תמורת אזורים גבוהים המשקיפים אל המרחק. שמור בתחומך חלקים מישוריים המתאימים ליצירת מגרשי כדורגל. אל תתעקש על גינות פרחים ועל שיחים חיים, אם נוצרו כאלה בסביבה.

   

  היה אדיב, אך אל תוותר על מה שדרוש לך כדי להמשיך ולחיות חיים בודדים ומאושרים.

   

  13. למד את עקרונות המטבח הסיני


  אל תסתפק בכריך פשוט! (צילום: Index Open)

   

  בזמן שאתה יושב תחת השמש הקופחת, על האי שלך, על האי שהוא שלך בלבד, חושב בוודאי מה תוכל להכין היום לארוחת הצהריים שיהיה שונה ממה שכבר אכלת אתמול (למרות שמרק במבה, לכשעצמו, זה לא רעיון רע...) הרשה לי להציע כיוון מחשבה חדש, מרענן ומבטיח לבאות.

   

  האם שמעת על חמשת האלמנטים שמרכיבים בין השאר את המטבח הסיני? צא ולמד, ידידי, אודות העץ, האש, האדמה, המתכת והמים. לפי הסינים, כל היקום מורכב מאלה, וגם הצלחת שלך.

   

  לצורך העניין שלנו, אקצר מאוד ואקבע שאם הצלחת שלך תהיה חכמה כמו הסינים, עצומה כמותם, ובכל זאת תשמור על פשטות, שוב, כמו הסינים, הסיכויים שלך לתפוס את תשומת לבה של האחת, סינית או לא סינית, עולים פי כמה.

   

  אז הנה השיעור הקצר שלך. לכל אלמנט מהחמישה שהזכרתי יש טעם שמוצמד לו. למשל, העץ משוייך לחמוץ, האש לכל מה שמריר (כמו עלים מסוגים שונים), האדמה למתוקים, המתכת למה שחריף (ג'ינג'ר, פלפל ודומיהם), והמים למלח ולמלוחים.

   

  זה כמעט סוף השיעור. אני כבר מודה לך שהחזקת מעמד ולא בחרת להעסיק את עצמך בהחלפת הרינגטון או בניחוש תוצאות הדרבי שאמור להיערך לפי החישוב שלך, מתישהו בימים הקרובים.

   

  אם תביט סביבך, תבין בוודאי מדוע בחרתי עבורך את השיטה הסינית. עץ, מים, אדמה ואש זה פחות או יותר כל מה שיש לך, זה והאייפון שבוודאי הצלחת להציל (מתכת, אם תהית). בכל ארוחה מעכשיו והלאה דאג לשלב מרכיב כלשהו מהחמישה, כדי ליצור תזונה מאוזנת שמצד אחד תהפוך אותך לאדם בריא יותר ומלא אנרגיה, עזוז, און ותשוקה (מיליארד ומאתיים מיליון סינים זה מספיק הוכחה בשבילך?), אבל חשוב יותר - תיתן לך את התירוץ המושלם לדבר על האוכל ועל עצמך כטבח המומחה לשיטת הבישול הסיני.

   

  לא תאמין כמה משתנה נקודת המבט של האשה וכמה מתעצמת ההערכה שלה כשהגבר מולה אוחז בידו פלח של לימון וביד האחרת חופן של פטרוזיליה ומספר במלים נרגשות איך הוא עומד להוליד את האש מתוך העץ.

   

  נסה ותיווכח.

   

  והעיקר - לא לפחד כלל! עוד עצות יגיעו בשבוע הבא


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היה אדיב, אך אל תוותר על מה שדרוש לך
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים