שתף קטע נבחר

סקס עם קטינה עבור כסף: נפתח משפט ברלוסקוני

משפטו של ראש ממשלת איטליה נפתח היום במילנו באשמה שניצל לרעה את סמכותו כדי לשחרר ממעצר חשפנית מרוקאית בת 17, עמה קיים יחסי מין 13 פעמים. ברלוסקוני לא היה נוכח באולם המשפט: "ניהל ישיבת שרים בנושא לוב"

על ספסל הנאשמים - האיש מספר 1 בארץ המגף: משפטו של ראש ממשלת איטליה, באשמה ששילם לחשפנית קטינה בת 17 עבור יחסי מין ולאחר מכן ניצל לרעה את סמכותו כדי לשחרר אותה ממעצר, נפתח היום (יום ד') במילנו.

 

 

סילביו ברלוסקוני והצעירה המרוקאית, כרימה אל-מחרוג הידועה בכינויה "רובי", לא הופיעו היום לדיונים שנמשכו שבע דקות בלבד והתעסקו בעיקר בפרטים טכניים שקשורים לאופן ניהול המשפט. הדיון הבא במשפט ייערך ב-30 במאי. מדוע לא הופיע ברלוסקוני לדיון הראשון? ממשרדו מנסר כי הוא ניהל ישיבת שרים כדי לדון במצב בלוב.


הדיון הראשון נמשך 7 דקות בלבד. אולם בית המשפט במילנו (צילום: AP)

 

הדיון הקצר בבית המשפט התנהל תחת אבטחה כבדה - 100 שוטרים הוצבו מסביב לבית המשפט - ומחוץ לאולם המתינו צוותי טלוויזיה וכלי תקשורת רבים מכל העולם כדי לסקר את יום פתיחת משפטו של ראש הממשלה האיטלקי.

 

ברלוסקוני ו"רובי" הכחישו בתוקף כי קיימו יחסי מין, על אף שהצעירה המרוקאית הודתה שברלוסקוני העביר לה 7,000 יורו בעת פגישתם הראשונה.

 

אולם, התביעה טוענת כי ברלוסקוני קיים עם הצעירה יחסי מין 13 פעמים. על פי התביעה, ברלוסקוני לא רק קיים יחסי מין עם אל-מחרוג, אלא גם התערב אישית כדי לשחרר אותה ממעצר בגין גניבה. לטענתם, הוא חשש שקשריו עמה ייחשפו.

 

לקראת משפטו של ברלוסקוני, פורסמו אתמול תמלילי הקלטות של שיחות שניהל בשנה האחרונה עם כוכבות המעורבות בפרשת המין. בעבר פורסמו שיחות בין הנשים, אך זו הפעם הראשונה שדבריו של ברלוסקוני עצמו נחשפים. בד בבד, סקר שפורסם אתמול באיטליה מראה שהפופולריות של ראש הממשלה ההולל נמצאת בירידה מתמדת.  


לא הופיע לדיון הראשון במשפטו. ברלוסקוני (צילום: AP)

 

באחת ההקלטות, מתוך שלוש, שפורסמו ב"טלגרף" הבריטי, תועד כביכול ברלוסקוני מדבר עם ניקול מינטי, שיננית ורקדנית לשעבר שהכניס לפוליטיקה.

 

בשיחה שהוקלטה ב-1 באוגוסט בשנה שעברה, מזהירה מינטי כי תובע ציבורי מעוניין לתחקר אותה על יחסיו של פטרונה עם "רובי". מינטי עצמה נחקרת בחשד ששידלה לזנות והייתה אחראית לספק נשים למסיבות של ברלוסקוני.

 

על פי התמלול, ברלוסקוני אמר לבת חסותו: "אוקיי, מה שחשוב הוא שיש אנשים שונים שיכולים להתחייב שרובי אמרה גיל שאיננו גילה האמיתי. ברגע שזה יקרה, לא יהיה צורך לומר עוד דבר. פשוט עזרנו לה כי ריחמנו עליה. הבה נקווה שזה לא יהפוך לבלגן".

 

אל-מחרוג אמרה בעבר כי כשהחלה להשתתף במסיבות הבונגה-בונגה של ברלוסקוני היא אמרה שהיא בת 24. רק לאחר מספר חודשים הודתה בפניו כי היא רק בת 17.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"לא קיימתי יחסי מין עם הקטינה". ברלוסקוני
צילום: AFP
קיבלה 7,000 יורו בפגישה הראשונה. "רובי"
צילום: AFP
מומלצים