שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אולי עדיף לחתוך, דווקא בגלל העבר המפואר
  בכל פעם שאתה מופיע, זה מתחיל נפלא ואחר כך מדרדר לנתק לא נעים, בו אתה גורם לי להבין שאתה צריך מרחק ממני. הגיעה השעה שאחשוב עד מתי אמשיך להגיע לאותו מבוי סתום

  שכבתי במיטה אתמול עד השעות הקטנות של הלילה. התהפכתי לצד הזה, ואחר כך לצד האחר וניסיתי לספור כבשים בלב. כשזה לא עזר, עברתי למחשבות שבשוליים, אולי כי אני לא כל כך טובה בלהדחיק את הדברים שם.

   

   

  מצאתי את המונח המתאים כדי לתאר אותך. הגעתי למסקנה הכי ברורה שקיימת, שכאילו נחה לי ממש מתחת לכרית ורק חיכתה שאמצא אותה. אתה התגלמות של חוסר עקביות.

   

  הרי בכל פעם שאתה מופיע, זה בהתחלה נפלא, ואני מרגישה טוב. השיחות קולחות וזורמות ואני מרגישה איפשהו בין העננים לגן העדן. אם נהיה קצת פחות פואטיים ויותר עם הרגליים על הקרקע, אני מרגישה נוח בעור של עצמי איתך.

   

  בלי העמדת פנים וניסיונות להיות מישהי שאני לא. איתך אני בלי מסיכה טיפשית עבור אנשים שלא באמת מכירים, אבל לבטח ישפטו אם ידעו שאני אחת כזו שמעדיפה לקרוא ספר טוב מאשר לצאת ולשתות, או להיפגש עם אנשים.

   

  אבל אחרי תקופת זמן בלתי מוגדרת, יש מעין טוויסט בעלילה המושלמת שלי. פתאום אתה קצת פחות זמין, קצת פחות יוזם. השיחות שלפני יומיים היו רציפות, פוחתות פתאום עם נתק מוחלט של ארבעה או חמישה ימים, בהם אני מנסה להבין האם עשיתי משהו שגרם לך קצת להסתגר בתוך עצמך.

   

  וכמובן, אתה מתנדב לעזור לי להגיע למסקנה הזו. אתה אומר כמה דברים השתנו, כמה אתה השתנית והפכת לבן אדם אחר, שאתה לא חי בתוך המחשב ושאני בכלל צריכה להודות לך על כל עצם שאתה זורק לי.

   

  גם אני זקוקה למרחק הזה, כדי להגיע להחלטה לגבינו

  בשלב הזה אני כבר מבינה שאין עם מי לדבר בצד השני ופשוט זורקת לאוויר "אני מבינה". בטח שאני מבינה. כשבחורה רוצה בחור, היא תרמוז לו בצורה עדינה ותשאיר את זה בידיים שלו כדי לראות האם גם הוא בעניין, לפחות ככה זה בתיאוריה. כשבחור רוצה בחורה, הוא ייזום, יוכיח ןיראה לה שהוא עקבי בחיזור שלו, ולא ייצור רושם On-Off אחת לכמה ימים.

   

  אז אני מבינה שאולי, עם כל הכאב שבאמירה הזו, אתה לא באמת מעוניין. אולי במשך תקופה מאוד ארוכה הפכתי אותך למעין אידיאל, למרות שלא היית.

   

  אני מפנימה שאני צריכה לתת לשנינו את המרחק הנדרש, לא באמת בשבילך, אלא יותר בשבילי. אני צריכה את הזמן הזה בלעדיך כדי להבין מה הלאה, מה אני רוצה מעצמי.

   

  עליי להחליט האם לתת לך הזדמנות, ואז עוד הזדמנות ועוד הזדמנות, רק כדי שבסופו של דבר כל ההזדמנויות יובילו אותי לאותו מבוי סתום בו אני נתקלת כעת. או, שאני יכולה לחתוך את זה עכשיו, למרות, ואולי דווקא בגלל כל ההיסטוריה הארוכה והמסובכת שלנו.

   

  שום דבר לא נשבר בינתיים, לא הלב ולא הכבוד העצמי שלי. אני בן אדם חזק שעומד בפני אתגרים הרבה יותר מורכבים ממך. ובכל זאת, יש קול קטן בראש שלי שאומר:

   

  Tricked me once, shame on you

  Tricked me twice, shame on me.

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אולי עדיף לחתוך, דווקא בגלל העבר המפואר "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים