שתף קטע נבחר

אחד החשודים בסרסור נערים נעצר בעבר ושוחרר

השופט קבע שנגד אביב דנון ויוגב דרעי יש "ראיות חזקות" והאריך את מעצרם. דנון טוען שהכל עלילה מצד בן זוגו לשעבר, ולפי עורכי הדין "הנערים עסקו בזנות לפני כן". בת דודתו שגרה איתו: "ילד נשמה ממשפחה אמידה, לא שמתי לב למשהו חריג"

מישהו יודע עוד משהו על מעללי הצעירים שלפי המשטרה הקימו "רשת לציד נערים"? בית משפט השלום בתל אביב האריך בצהריים (יום ו') את מעצרם של אביב דנון ויוגב דרעי, כבני 20 מתל-אביב, החשודים במעשי סדום בנערים שאותם הכירו ברשת, חלקם מתחת לגיל 14, ובסרסור בהם. דנון נעצר לפני כשנה וחצי בחשד לעבירות דומות, אך שוחרר לאחר חקירה. השניים מכחישים את החשדות.

 

דנון חשוד כי סירסר קטינים לעבודה בזנות, תוך כדי הדחת חלקם לשימוש בסמים, וביצוע מעשי סדום בהם, תוך איומים שייפגע בהם וייקח את רכושם. במספר מקרים, המשטרה חושדת שתקף אותם פיזית וגם סיפק להם אלכוהול. הוא מצדו טען כי מדובר בנקמה מצד בן זוגו לשעבר, אותו הוא ראה כ"ספונסר". לדרעי המשטרה מייחסת כי סירסר שני קטינים לזנות וביצע בהם מעשי סדום.


שני החשודים בבית המשפט. "ראיות ישירות", קבע השופט (צילום: עידו ארז)

 

בת דודתו של דנון סיפרה כי הוא מתגורר עמה בתל-אביב בחודשיים האחרונים, אך היא לא הבחינה בשום דבר חשוד: "הוא אף פעם לא הכניס שום גבר או אדם לבית, והתנהג רגיל לחלוטין, כמובן שמדי פעם יצא לבלות, כמו כל צעיר, אבל לא נראה שום סימן מחשיד ולא היה לי מושג שזה מה שקרה, אם באמת קרה.

 

"הוא ילד נשמה, שמעולם לא התקרב לדברים האלה ובא ממשפחה אמידה", הוסיפה קרובת המשפחה. "אתמול כשהתקשרו אליי מהמשטרה לא האמנתי, הייתי בטוחה שעובדים עליי".

 

מפגשים במלונית בבת-ים

נציג המשטרה ציין כי בידיהם עדויות מצידם של לפחות שישה נערים "הקושרות את החשודים אל המיוחס להם", וכן פירוט של מספק הלקוחות והסכומים ששילמו - ככל הנראה בין 300 ל-800 שקל בכל פעם. עוד אמרו במשטרה שהחקירה החלה באופן סמוי לפני ארבעה חודשים, כאשר דרעי הפליל בעדותו את דנון. אחרי פגישה עם הצעירים שהחלה לרוב בפייסבוק ובאתרי הכרויות וצ'אטים, הם רכשו את אמונם והפגישו ביניהם לבין הלקוחות. אחת מזירות המפגש הייתה מלונית בבת ים.

 

השופט דניאל בארי דחה את בקשת החשודים לאסור על פרסום שמותיהם, לאחר שנציג המשטרה בדיון טען כי הדבר עשוי להביא למתלוננים נוספים. מעצרו של דנון הוארך עד ליום חמישי, ושל דרעי עד ליום שלישי. לפי השופט, החשדות נגד דנון הם "רבים וחמורים יותר, וכבר בשלב זה ניתן לומר כי נגד שני החשודים ישנן ראיות ישירות".

 

באמצעות עורכי דינם מטעם הסנגוריה הציבורית, גלית בש ורן אלון, החשודים הכחישו את המיוחס להם. עו"ד אלון ציין כי הנערים עובדים בזנות עוד טרם נפגשו עם דנון, אך נציג המשטרה טען כי דנון היה זה שהפך אותם לנערי ליווי.

 

"פעמים רבות המשטרה מגיעה עם הר שהוליד עכבר, ויש תחושה שזה מה שיקרה בסופו של דבר במקרה זה.

 רוב הסעיפים המיוחסים למרשי מתייחסים לקטין אחד בלבד, ושניהם היו בני זוג. מרשי מפנה את החוקרים למקור אובייקטיבי, ממנו אפשר לראות שהוא דובר אמת ושבן זוגו לשעבר מעליל עליו עלילה זדונית, הוא הסוחר ולא מרשי".

 

עו"ד בש, המייצגת את דרעי, הוסיפה: "מדובר בסך הכל בשני אירועים בהם קיים יחסי מין עם קטינים, כשבאירוע אחד הוא היה קטין בעצמו. הראיות שיש למשטרה, אם בכלל, לעבירה של סרסרות זנות, הן תלושות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד אביב דנון
"דף המעריצים" של דנון בפייסבוק
עו"ד רן אלון
צילום: עידו ארז
מומלצים