שתף קטע נבחר

יש"ע זה כאן, על המסך

לולא הייתה פדואל על המפה, אויבנו המרים היו מפציצים את מערכת ynet. כך עולה ממשחק מחשב חדש שהפיץ ועד מתיישבי השומרון. שיחקנו בו קצת והצלחנו לחסל את נתב"ג

<< לחצה לייק - קיבלה מכתב פטורים

 

מערכת המתנחלים על דעת הקהל נמשכת גם באינטרנט. לאחר סרטוני ההסברה הוויראליים, ומשחק מחשב, שלא ממש נסק לגבהים חדשים, נוסף עוד שחקן קטן למערכה: ועד מתיישבי השומרון מגיש לנו משחקון חדש שנועד להמחיש מדוע פינוי יישובים בשומרון יהיה מסוכן לתושבי המרכז.

 

יצאנו לבדוק את המשחק, שמופץ גם באתר הוועד (ניתן גם להוריד אותו למחשב) וגם, כמתבקש, בפייסבוק.

 

לפוצץ את נתב"ג 

המשחק אינו מתוחכם במיוחד: לאחר מסך הפתיחה, בכותרת "פינוי פיצוץ", מוצגת בפנינו מפה טופוגרפית של מרכז מדינת ישראל, ואנו יכולים לבחור אחד משלושה יישובים בשומרון: מבוא דותן, אבני חפץ, או פדואל - תלוי איזה אזור במרכז מתחשק לנו להפציץ היום.

 


מתוך המשחק. משמאל: פעיל חמאס בלבוש עממי טקסי. במרכז: קניון

 

בחרנו את פדואל, כי משם נראה היה שיש הסיכויים הגבוהים ביותר לפגוע במשרדי ynet בתל אביב, ובינינו זה הרי חלום משותף של הרבה מאוד טוקבקיסטים. על המסך מופיעה תמונה של היישוב, וכותרת מאיימת: "אילו חלום הבלהות של השמאל הקיצוני היה מתגשם יישוב זה לא היה קיים! ומה היה אז?"

 


 

אנחנו סקרנים באמת לראות מה היה אז. לוחצים על המסך, ופדואל הופך לכפר ערב, לצליליו הנעימים של המואזין. כעת המסך עובר למשחק עצמו: שני מחבלים יושבים ליד רקטה ומחכים להוראות שלך לאן לשגר אותה. אפשר לבחור גראד לטווח ארוך, או קסאם לטווח קצר. מכוונים - ויורים. כזה פשוט.

 


 

טיווחנו וירינו, טיווחנו וירינו, אבל לצערנו לא הצלחנו למצוא את תל אביב. המשחק הופך בעצם לחידון ידיעת הארץ, כששמות של יישובים כמו אחיעזר וצפריה, אלישמע ורמת הכובש צצים ובאים להם, כמו גם כפר סבא, בני ברק ורמת גן, ואפילו ערים שאינן באמת קיימות, כמו פתח תקווה. בסוף החלטנו ללכת על בטוח וטיווחנו את נתב"ג. מה נאמר, זה באמת עושה טוב לראות מטוס ממריא דרך כוונת שקופה:

 


 

אפשר לבחור יישובים אחרים או טווחים אחרים, אך בזה, פחות או יותר, מסתכם המשחקון. המסר האידיאולוגי ברור, וקרוב לוודאי שהוא ישכנע רק את המשוכנעים. מצד שני, אם תמיד רציתם לטווח את ערי המרכז ואף פעם לא הייתה לכם הזדמנות - זה המשחק בשבילכם. בהצלחה!

 

איזו עיר אתם מתעדים להפציץ במשחק? ספרו לנו בטוקבקים.

 

נכון שתמיד רציתם רובה כדורי ג'ל? ומה עם דאלק בגודל טבעי >>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יש מתיישבים בשומרון - אין טילים ב-
מומלצים