שתף קטע נבחר

מארק רונסון חוזר לישראל עם להקתו

חודשים ספורים אחרי שהגיע להעניק די-ג'יי סט, הפעם חוזר המפיק והמוזיקאי מצויד בלהקתו "The Business Intl" ויופיע בגני התערוכה בתל אביב באוגוסט

רק לפני כחודשיים הגיע המפיק והמוזיקאי הבריטי מארק רונסון לישראל, כדי לתקלט במועדון TLV בתל-אביב. עכשיו, הוא עושה את דרכו חזרה אלינו. הפעם, שוב, להופעה עם להקה שלמה,כפי שעשה לפני כשלוש שנים במועדון הזאפה בעיר. ב-25 באוגוסט יופיע רונסון בגני התערוכה בתל-אביב ויביא איתו את להקתו, "The Business Intl", איתה הוציא ב-2010 את האלבום "Record Collection". להבאתו הפעם אחראים החברות "TLV Club" ו"פלאג פרודקשנס".

 

עם ביקורו הנוסף, נדמה שרונסון היהודי הופך לידיד תרבותי קבוע של ישראל: המוזיקאי, שהפיק את איימי וויינהאוס ולילי אלן, הודה בביקורו האחרון בישראל כי כמו אמנים רבים אחרים, גם הוא התבקש להחרים את ישראל. רונסון סיפר כי למרות אימיילים שאיימו עליו בעדינות בחרם אם יופיע בישראל, הוא לא היסס לרגע להגיע לכאן. "אני מופיע בכל מקום - במדינות נוצריות ומוסלמיות וודאי שאופיע גם בישראל", אמר, "יש לי כאן משפחה ואני אוהב את הארץ".

 

מחיר כרטיס להופעה של רונסון ולהקתו עומד על 229 שקלים במכירה מוקדמת, ואחר כך יימכרו הכרטיסים ב-299 שקלים. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש כרטיס משותף להופעתו של רונסון ולהופעתה של להקת "אינטרפול" שתופיע בסוף חודש אוגוסט באותו המקום ב-420 שקלים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רונסון. "אוהב את ישראל"
צילום: בן קלמר
לאתר ההטבות
מומלצים