שתף קטע נבחר

ראאד סלאח נשאר במעצר בבריטניה: נכנסתי כחוק

בית משפט בבריטניה קבע כי יש לגרש את ראאד סלאח, אך הוא מתכוון לערער: "נכנסתי לבריטניה בצורה חוקית, ואצא מבלי שיגרשו אותי"

השייח ראאד סלאח יישאר עדיין מאחורי הסורגים בלונדון: בית משפט בבריטניה דחה הערב (יום ו') את הערעור שהגיש ראש הפלג הצפוני בתנועה האיסלמאית, נגד ההחלטה לגרשו מהמדינה. השופטים ציינו כי הוא נכנס לבריטניה בדרך לא חוקית, ולכן יש לגרש אותו. סלאח נעצר לפני שבוע וחצי ומאז הוא שוהה במעצר

 

השייח סלאח סירב לקבל את החלטת בית המשפט והוא ביקש לערער לבית המשפט העליון במדינה. הוא אמר: "נכנסתי לבריטניה בצורה חוקית, ואצא ממנה בלי שיגרשו אותי".

 

השייח כמאל חטיב, סגן ראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, אמר ל-ynet: "החלטת בית המשפט מראה לנו את הזלזול בעמדות שלנו. אנחנו בטוחים שמדינת ישראל היא שעומדת מאחורי כל המעצר. המטרה שלה היא להרוס את הפעילות שלנו. לכן כל הצעדים האלו לא יפחידו אותנו. לא נרים ידיים. נישאר חזקים בלי לוותר על זכויותינו".

 

ח"כ טאלב א-סאנע, שהיה נוכח בבית המשפט, אמר ל-ynet: "בית המשפט סירב לשחרר את השייח ראאד סלאח בערבות עד הדיון הבא. הם האריכו את מעצרו, בטענה שהוא מהווה סכנה לציבור. היום פגשתי אותו, והוא אמר לי שהוא מרגיש טוב. חקרו אותו על התבטאויותיו בהרצאות שלו בבריטניה".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ראאד סלאח
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים