שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גם מרגול מצטרפת למאבק - בבאר שבע

  למרות דבריה הקשים נגד מחאת האוהלים, הזמרת מרגלית צנעני מצטרפת למוחים ותופיע לבקשתה בעצרת מיוחדת בבאר שבע

  רק לפני כמה שבועות מרגלית צנעני עוררה סערה, כשהביעה את הסתייגויותיה מהמאבק החברתי והשתמשה במשפטים כמו "מהפכה של צפונבונים" ו"מהפכה דה לא שמעטא". עכשיו נדמה שמרגול לוקחת את דבריה בחזרה ודווקא מעוניינת להצטרף למחאה. הזמרת תופיע בעצרת שתתקיים במוצאי שבת הקרובה בבאר שבע, כחלק מהעצרות הרבות שיתרחשו במוקדים שונים בארץ במקביל.

   

 1. עוד תרבות ובידור גם אצלנו בפייסבוק
 2. סיקור מלא ב-ynet: מחאת האוהלים

   

  תזכורת: בראיון לגלי צה"ל ואחר כך בתוכניתה שבערוץ 24 אמרה מרגול מילים שלא ירדו מהכותרות באותם ימים. "אני לא קונה את המחאה הזו. אני קצת שמחה לאיד. אני יושבת ומחייכת", אמרה והוסיפה: שיכתבו בכרטיסיות שלהם 'ביבי הביתה' כי לזה מה שהם מתכוונים. לא מעניין אותם דימונה ולא אף אחד אחר. זו לא מהפכה זו מהפכה דה לא שמעטא וזה מרד דה לא שמעטא".

   

  בשיחה עם ynet אמרה מרגול: "זו מחאה פוליטית, הם רק רוצים להפיל את נתניהו,

   פשוט סבתא שלהם לא הורישה להם דירה בבזל". אותו משפט על הדירה בבזל הפך לאחד מהמשפטים המצוטטים ביותר בשבועות האחרונים של המחאה.

   

  בעקבות דבריה נשמעו תגובות רבות נגדה. השדרן נתן זהבי כעס וקילל אותה בשידור, להקת "אתניקס" ביטלה את השתתפותה בתוכנית של מרגול בערוץ אותה היא מגישה עם גל אוחובסקי וב-ynet כתב הזמר גלעד שגב טור תגובה. אבל כאמור היום מרגול חוזרת בה ונודע כי הזמרת היא זו שביקשה להופיע בעצרת בבאר שבע לצד אמנים רבים.


 3.  

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צנעני. חוזרת בה
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים