שתף קטע נבחר

ארה"ב: מטפלת התמוטטה ומחצה למוות תינוק

אשה בת 39 השגיחה על תינוק בן חודש, לאחר שאביו הוזעק למקום עבודתו בטלוויזיה. כשהאב חזר לביתו, המטפלת שכבה על הספה - כשהתינוק מתחתיה

טרגדיה בארצות-הברית: תינוק בן חודש נמחץ למוות בביתו שבלונג איילנד שבמדינת ניו-יורק, לאחר שהמטפלת שלו התמוטטה עליו. גופותיהם של השניים נמצאו על-ידי אביו של התינוק. המשטרה העבירה את גופות השניים לנתיחה, כדי לקבוע את סיבת המוות.

 

עוד חדשות בעולם:

דיווח: עוד עיכוב בהקמת הכור הגרעיני האיראני

אזהרה לאמריקנים בעולם: היזהרו ב-11 בספטמבר

בולגריה ללוב: החזירו את כספי הכופר שהעברנו

 

התינוק הוא בנו של איש הטלוויזיה, מייקל בלדווין, המגיש תוכנית בתחנת NEWS 12 בניו-יורק. הוא סיפר לרשת NBC כי ביקש מהמטפלת, בת 39, לשמור על בנו התינוק - כיוון שהוזעק למקום עבודתו.

 

כמה שעות לפני האסון התקשרה המטפלת לאב. כיוון שזה לא ענה היא השאירה הודעה בתא הקולי, לפיה בנו התינוק בוכה ושהוא חסר מנוחה. כשהתקשר אליה בחזרה היא לא ענתה לטלפון.

 

בלדווין חזר לביתו וראה את המטפלת שוכבת על הספה ללא תנועה. הוא הניח כי היא ישנה והמשיך בחיפושים בבית אחר בנו. אבל הוא לא מצא אותו.

 בלית ברירה הוא ניסה להעיר את המטפלת ואז הבחין לתדהמתו כי בנו נמצא מתחתיה. הוא הזעיק את כוחות ההצלה, שביצעו בתינוק ובמטפלת פעולות החייאה. השניים פונו גם לבתי החולים, אך שם נקבע מותם של השניים.

 

האב, שאמר כי לא ידע על בעיות בריאותיות של המטפלת, אמר כי רק לפני כמה ימים בנם שוחרר מבית החולים, מפני שהוא סבל מבעיות בריאותיות לאחר הלידה. ב-18 באוגוסט צייץ האב בטוויטר: "אנחנו מגיעים הביתה אחרי 17 יום בבית החולים. אני לא יכול לחכות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מותם של השניים נקבע בבית החולים. ארכיון
צילום: AP
מומלצים