שתף קטע נבחר

איפה סטודנטים מרוויחים 50 שקל לשעה?

מוקדני מכירות או עבודה בבנק גדול - איפה השכר הגבוה ביותר? חברת ל.מ – עולם של כוח אדם חיפשה את העבודות האידיאליות עבור סטודנטים

לרגל שנת הלימודים האקדמית, סקרה חברת ל.מ – עולם של כוח אדם, את העבודות האידיאליות עבור סטודנטים.

 

 

על פי נתוני החברה, העבודה המשתלמת ביותר שסטודנטים יכולים לשלב עם לימודים, היא מוקדני מכירות בחברות המוכרות מוצרי ביטוח בתחום התאונות האישיות, רכב, דירה, ביטוחי בריאות וכיו"ב.

 

מהות העבודה היא ייזום שיחות ללקוחות קיימים, לקוחות מתעניינים ולקוחות פוטנציאלים. העבודה היא במשמרות גמישות בהתאם לזמני שעות הלימודים. המוקדנים מקבלים הכשרה והתמקצעות בתחום הביטוח על חשבון החברה. המשכורת מבוססת על שכר שעתי + עמלות על מכירות, כאשר השכר הממוצע הוא כ-50 שקל לשעה. כמו כן, העובדים מקבלים הסדר פנסיוני אחרי חצי שנה והסעות מאזורים מרכזיים למקום העבודה.

 

סטודנטים לכלכלה ומנהל עסקים יכולים להכין את הקרקע לעבודה לאחר סיום לימודיהם, ולעבוד כבנקאים טלפוניים בבנקים הגדולים בישראל. במסגרת העבודה נותנים הבנקאים מענה לכלל לקוחות הבנק בכל תחומי הבנקאות: עו"ש, פיקדונות, השקעות, ני"ע. במרבית הבנקים, הבנקאים הטלפוניים נכנסים מיידית כעובדי בנק. המשכורת היא כ-30 שקל לשעה, כשהעובדים מקבלים גם הכשרות בשכר מלא, ביטוח מנהלים, הסעות ואפשרות להתמחות בתחום של ייעוץ השקעות.

 

חברות התקשורת נוטות להעסיק סטודנטים רבים בתפקיד של מזכיר/ה עסקי/ת. חברות אלו כוללות מוקדים טלפוניים שונים, ביניהם: שירות לקוחות ומוקדי טלמרקטינג. המוקד הספציפי אליו מגיעים סטודנטים הוא מוקד המתמחה במענה עסקי ללקוחות.

 

המוקד פתוח 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. המשרה מתאימה לסטודנטים שפנויים לעבוד 4 משמרות בשבוע בשעות שונות של היום. השכר המוצע הממוצע הוא 26 שקל ממוצע (בסיס של 24 שקל + בונוסים), ובנוסף מקבלים העובדים ארוחה קלה.

 

לדברי רפי אלימלך, מנכ"ל ל.מ – עולם של כוח אדם, "הביקוש לעובדים שהם סטודנטים גדול במיוחד מצד מוקדי שירות ומכירות, ששעות העבודה בהם ארוכות ומצריכות עבודה במשמרות שמתאימה לסטודנטים. אלו שואפים לשלב עבודה ולימודים".


פורסם לראשונה 03/11/2011 17:13

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים