שתף קטע נבחר

הרשת עונה: למה יאיר לפיד רץ לפוליטיקה

"אני גם לא כמו נועם שליט שרץ לכנסת רק בשל האהדה שנבנתה לו בתקשורת": שלוש הערות של אומת האינטרנט טור הפרידה של יאיר לפיד מהעיתונות

טור הפרידה-שאינה-באמת-פרידה של יאיר לפיד מהעיתונות והכניסה לפוליטיקה במדורו השבועי ב"7 ימים" נקרא, נותח, צוטט, נלעג והוערץ. להלן שלוש הערות של אומת האינטרנט.

 

1. אסף וול וגיל סלוביק פרסמו באתר הסאטירה נוניוז את מה שלטענתם הוא הטור האמיתי של יאיר לפיד. "את דרכי החדשה בחרתי משום שהזירה הפוליטית דומה לזירת אגרוף, ורק אני יכול לתת בה נוק-אאוט", נכתב שם. "לא כדאי להתעסק איתי: כפי שודאי ראיתם ביוטיוב, אני מרחף כמו פרפר נחמד ועוקץ כמו הדבורה מאיה".

  

2. גיא משיח סיפק גם הוא גירסה אלטרנטיבית לטור של לפיד. "כי להיות ישראלי אמיתי זה לא לפחד לשלם את המחיר האישי הכבד של הצינון, של המעבר מכוכב טלוויזיה נוצץ לחבר כנסת אפרורי שמצונן בכוס מים קרים שצפויה לשפוך עלי חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי, ועדיין להיות מסוגל לראות את חצי הכוס המלאה, ולהבין שישראלי טוב, זה ישראלי רטוב.

  

3. עבור מי שלא הספיק לקרוא, או לא מעוניין בכך, שלמה קראוס מגיש גירסה מתומצתת שמסבירה למה לפיד עובר לפוליטיקה. ספוילר: אגו.

 

 

 

לטור המקורי של יאיר לפיד >>

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים