שתף קטע נבחר

"לא סטודנטית ולא מחפשת גבר לבילוי משותף"

"כל האנשים הנורמטיביים, שמספרים לעצמם, כי הנשים הללו בחרו מרצונן לעסוק במתן שירותי מין, חייבים להבין, שנסיבות חיים מסוימות מאוד הובילו אותן למצב זה, וכי הן חיות חיי השפלה, אלימות ואונס מתמשך". כרזות המציגות את נקודת מבטן של העוסקות בזנות

כרזות ייחודיות המציגות את המשמעות האמיתית של פנייה לנשים העוסקות בזנות מנקודת מבטן של העוסקות בתחום, הופקו על ידי סטודנטים מהמכללה לתקשורת ולפרסום ACC תרצה גרנות עבור תוכנית סלעית. התוכנית מהווה חלק מתוכנית לאומית להוצאת נשים ממעגל הזנות המופעלת על ידי עיריית תל-אביב יפו ומעניקה מערך טיפולי תמיכתי לנשים במעגל הזנות.

 

תראה מה הכסף שלך עשה היום


עיצוב וצילום: מקס גורוב

 

"במהלך הכנת הכרזות, עמדו בפנינו שתי מטרות עיקריות. האחת לפנות ישירות אל הלקוחות ולהראות להם עד כמה מעשיהם רחוקים מלהיות נורמטיביים ואיזו תעשייה שלילית ופוגענית מתקיימת בעידודם ובמימונם", מסביר מיכאל גורי, סמנכ"ל תוכן והמנהל המקצועי של מכללת ACC תרצה גרנות, "המטרה השנייה הייתה לפנותלנשים הלכודות במעגל הזנות, על סוגיו השונים, ולעודד אותן לפנות אל מערך התמיכה של עמותת סלעית".

 

תתחילו לקרוא בין השורות:


 עיצוב וצילום - דין קניוק 

 

עמותת סלעית פועלת כחלק מפרויקט לאומי שהוקם במטרה למגר את תופעת הזנות על כל היבטיה תוך כדי מתן רצף שירותי טיפול, סיוע ושיקום גמישים ולא שיפוטיים לנשים. התוכנית מספקת לאישה שבוחרת להתמודד עם תהליך היציאה ממעגל הזנות את כלל השירותים להם היא נזקקת, תחת קורת גג אחת - מסיוע טלפוני ודירות חירום, ועד הוסטלים שיקומיים ומרכזי יום.

 

זה לא עוזב אותך


עיצוב וצילום: חיים ארד

 

"אנו מאמינות שנשים במעגל הזנות זקוקות לשירותי טיפול ותמיכה המעמידים את האישה במרכז ומותאמים לצרכיה באשר הם", מסבירות נציגות סלעית, "נשים מגיעות למעגלי הזנות על-פי רוב מתוך נסיבות חיים של מצוקות רגשיות, נפשיות וכלכליות. ההבנה כי נשים אלו הן 'הומלסיות' במובן הנפשי (וחלקן אף במובן הפיזי) הביאה את תוכנית סלעית להעניק להן חוויה מתקנת של בית מיטיב".

 

שברת שילמת


עיצוב וצילום: מעיין רגולר

 

נעמה זאבי ריבלין, מנהלת סלעית, מסבירה את הצורך בהפצת הכרזות בקרב הציבור: "תופעת הזנות והסחר בנשים רק הולכת ומתעצמת. בניגוד למה שנוח לאנשים לחשוב, לא מדובר בתופעה זניחה שבשוליים אלא בעיה חברתית חמורה שנוגעת לכולנו. כל האנשים הנורמטיביים, שמספרים לעצמם, כי הנשים הללו בחרו מרצונן לעסוק במתן שירותי מין, חייבים להבין, שנסיבות חיים מסוימות מאוד הובילו אותן למצב זה, וכי הן חיות חיי השפלה, אלימות ואונס מתמשך".

 

  • זקוקה לסיוע? מעוניינת בתמיכה? מכירים מישהי הכלואה במעגל הזנות? התקשרו לקו הסיוע של סלעית 24 שעות ביממה בטלפון 1800-200-690.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מקס גורוב
צילום: מקס גורוב
צילום: שלומי פרי
צילום: שלומי פרי
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים