שתף קטע נבחר

סטארט-אפ: האוהדים במגרשי הארץ ישדרו ברדיו

ביום א', במשחק בין מכבי חיפה לבית"ר, יושק מיזם, במסגרתו יחולקו לקהל באצטדיונים אזניות אשר יחוברו לתכנית "שבת של כדורגל". השדר יוכל לפנות לאוהדים ביציעים ולהעלותם לשידור

"הלו? זה רדיו?". מיזם חדשני שמשיקה קבוצת תחנות "רדיו ישראל" תהפוך את האוהדים ביציעים לשדרני רדיו מן המניין. אוהדי הכדורגל, שהגיעו לאחרונה למשחקים באצטדיונים השונים בארץ, נחשפו לפיילוט מיוחד שערכה מערכת הספורט של הקבוצה במסגרת שידור תכנית "שבת של כדורגל".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בניסוי קיבלו מאות אוהדים אוזניות אלחוטיות בתחילת המשחק, באמצעותן היו יכולים להאזין לשידור החי של המשחק ברדיו, וקיבלו תיאור מדויק של ההתרחשויות ופרשנות של המהלכים השונים. במקביל להאזנה, פונה השדר לאוהדים במהלך המשחק, מעלה אותם לשידור ומבקש מהם לתאר את שראו על פי מיקומם באצטדיון.

הניסוי הראשוני כלל כמה מאות אוזניות שחולקו לאוהדים, והחל מהשבוע יחולקו אלפי אוזניות על ידי החברה המפעילה, "קילים".

במשחק המרכזי שיתקיים ביום ראשון בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים, יקבלו האוהדים את האוזניות מדיילי התחנה המשדרת את המשחק בכניסה ליציעים. בתמורה ישאירו ת.ז. או רישיון כעירבון וכן סכום סמלי של 10 שקלים עבור השירות.

 

במקביל, עם קבלת האוזניות, ישאירו את מספר הטלפון שלהם, ומקומם ביציע וכך יוכלו מנהלי השידור לפנות לאוהד הרלוונטי על פי שטף האירועים בכר הדשא.

 

מפתח הרעיון, ועורך משדרי הספורט של תחנות רדיו ישראל, דולב נישליס: "האוהדים חובשי האזניות יוכלו לקבל תוך כדי משחק הרבה יותר מידע מזה שהם רואים מול העיניים, כולל פרשנויות, תיאורים מדויקים של מהלכים, דיווחים מהנעשה על הספסלים וחדרי ההלבשה, תוצאות של משחקים אחרים וכמובן בהפסקת המשחק או בעת התרחשות אירועים חריגים נוכל לשלב אותם כדיווחים בזמן אמת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוהדי מכבי חיפה
צילום: עוז מועלם
מומלצים