שתף קטע נבחר

אלטר וטביב שוחחו, שי אבוטבול צפוי לחזור לסגל

מנכ"ל ארגון השחקנים שוחח עם הבעלים של הפועל ת"א, שהבהיר כי הקשר ישוב למגרשים: "לא התנתי את אי שיתופו בביטול הבוררות". חוטבה ייעדר כשבועיים

מנכ"ל ארגון השחקנים, אריה אלטר, שוחח לפנות בוקר (ג') עם בעלי הפועל ת"א, אלי טביב, בנוגע למעמדו של קשר הקבוצה, שי אבוטבול. השניים סיכמו כי השחקן ימשיך בהליך הבוררות לצורך בירור סוגיית החוזה. באותה שיחה ציין טביב בפני אלטר כי: "מעולם לא התנתי את אי שיתופו של אבוטבול בביטול הליך הבוררות. טובת הקבוצה היא מעל הכל".

 

עוד ב-ynet ספורט:

צפו ברון לואיס מנצח בשביל חולון את המשחק מול נתניה

  • מי עוזר לגוטמן לטפל בסכסוך בין כוכבי הנבחרת?

 

בכך, בלי קשר לבוררות של אבוטבול נגד המועדון, השחקן יוכל להמשיך לשחק כרגיל בקבוצה וההחלטות לגביו יהיו מקצועיות בלבד. אריה אלטר אמר בתגובה: "השיחה עם טביב הייתה טובה ועניינית. טענתו של אלי כי מעולם לא התנה את שיתופו של השחקן בביטול הליך הבוררות הקלה בהבנת הדברים. זאת הזכות היחידה שיש לשחקן, מעצם חתימתו על הסכם השחקן ותקנון ההתאחדות, לפנות למוסד הבוררות בכל מחלוקת שמתקיימת בינו לבין המועדון".

 

שי אבוטבול. גם מנכ"ל ארגון השחקנים התערב (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
שי אבוטבול. גם מנכ"ל ארגון השחקנים התערב(צילום: אורן אהרוני)
 

 

אלטר הוסיף: "ארגון השחקנים עמד ויעמוד לצידו של שי אבוטבול, מתוך אמונה כי הדברים הינם פתירים. לא ניתן לפגוע במעמדו של השחקן בקבוצה. שוחחתי הבוקר עם ניצן שירזי ועדכנתי אותו בסיכום הדברים. הקבוצה היא מעל הכל ושי אבוטבול, כקפטן, הוכיח כי ידע לעשות את ההפרדה וימשיך להנהיג את הקבוצה ביכולתו הטובה".

 

בעקבות הסיכום בין אלטר לבין טביב, הודיע אבוטבול באמצעות עו"ד מורן מאירי ורז בן דור, כי הוא חוזר בו מהבקשה שהוגשה אתמול לבורר חנוך קינן, להקדים את הליך הבוררות ולהוציא צו למניעת הנוהל שלא לאפשר לו לשחק כל עוד הוא תובע את המועדון. בהודעה לתקשורת מטעם נציגיו של השחקן נרשם: "שי מודה לאריה אלטר ולניצן שירזי ומבקש להבהיר כי אין ולא היה סכסוך אישי בינו לבין המאמן, אותו הוא מעריך ומכבד".  

 

"מצחיק להגיד עכשיו שזה על רקע מקצועי"

עוד לפני הסיכום בין הצדדים, נציגו של הקשר, עו"ד רז בן דור, הבהיר כי הוא מקווה לקבל היום תשובות מהבורר של ההתאחדות, עו"ד חנוך קינן, לאחר שאתמול ביקש ממנו להוציא צו למניעת הנוהל, שלפיו אם לא השחקן לא יחזור בו מהתביעה הוא לא יוכל לשחק.

 

ניצן שירזי. עורך דינו של אבוטבול מאיים בתביעה (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
ניצן שירזי. עורך דינו של אבוטבול מאיים בתביעה(צילום: ראובן שוורץ)

 

עו"ד בן דור גם ביקש להקדים את הליך הבוררות ולקיים דיון דחוף בנושא, משום שהאדומים לא מוכנים לחזור בהם מהחלטתם. בשלב הזה הוא לא יתבע את ניצן שירזי, שעליו איים בתביעה אם לא יחזור בו מדבריו על ההחלטה שלא לתת לקשר לשחק. זאת משום שהוא מחכה להחלטת הבורר בנושא, אך אם לא תתקבל החלטה להחזיר את הקשר לסגל תישקל האפשרות לתבוע את המאמן.

 

נציגיו של אבוטבול קיבלו אתמול מכתב מטעם עו"ד אפרים ברק, עו"ד של אלי טביב, ובו נאמר כי הדברים של שירזי היו מבחינה מקצועית, משום ששחקן שתובע את המועדון לא יכול להיות מחויב לו. בסביבתו של הקשר הגיבו בביטול לדברים ואמרו: "כולם ראו בשידור חי ששירזי אמר שיש החלטה עקרונית במועדון שלא לתת לשחק לשחקנים שתובעים את המועדון. זה מצחיק להגיד עכשיו שהכל זה בקטע מקצועי".

  

באדיר רואה אדום. בהפועל השלימו עם כך שההרחקה לא תבוטל (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
באדיר רואה אדום. בהפועל השלימו עם כך שההרחקה לא תבוטל(צילום: ראובן שוורץ)

 

למרות החלטת הקבוצה לערער על הכרטיס האדום שספג בשבת הקפטן וואליד באדיר, בטענה כי הוא מחזיק בעבר נקי ועל פי תצלומי הטלויזיה הוא לא פגע בשחקן יריב, סיכויים נמוכים שההרחקה תבוטל. החלוץ טוטו תמוז, שמתלונן על כאבים בברכו, יעבור בדיקת MRI. המגן נאיל חוטבה עבר בדיקת דומה, בה נמצא כי הוא סובל ממתיחה ברצועה הצידית של הברך וייעדר לתקופה של עשרה ימים עד שבועיים.

 

אוהדי הפועל ת"א העלו אתמול לאתר המחאה שלהם נגד הבעלים אלי טביב, את הסיבות המלאות מדוע הם לא רוצים שימשיך בקבוצה. הם הזכירו את עברו של טביב, הדברים שעשה בהפועל כפר סבא, היחסים שלו כלפי אנשי מקצוע ושחקנים ועוד סיבות נוספות. האוהדים טענו כי הם מעוניינים בעזיבתו המיידית גם לנוכח ההתייחסות שלו אליהם וטענו כי הוא מסית נגדם, סותם להם פיות וניסה למנות את משה סיני למאמן הקבוצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים