שתף קטע נבחר

חשד: רצח את אשתו ההרה רגע לפני כניסתו לכלא

לשוטרים היה ברור שהנעדרת נרמין מסעוד נרצחה בידי בעלה. בחקירה עלה החשד שהרצח בוצע יום לפני שהבעל היה אמור להיכנס לכלא בגין הריגת אדם אחר. בעקבות מציאת הגופה המקרית בבית עלמין וחיזוק הראיות, יואשם האיש ברצח רעייתו

הבעל ירה למוות באשתו יום לפני שהיה אמור להתחיל לרצות עונש מאסר בגין הריגת אדם אחר - כך עולה מהצהרת התובע שהוגשה היום (ב') בעניינו של אבו-זייד מסעוד, שלפי החשד רצח את אשתו כשהיא בחודש התשיעי להריונה.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

בישראל מאשרים: המחבל מטולוז תוחקר בארץ 

מופז ולבני קראו לבוחרים: "בואו להצביע"

ליברמן הורה לנתק כל קשר עם מועצת זכויות האדם

 

נרמין מסעוד יצאה מביתה בלוד ביוני 2010 ומאז נעלמו עקבותיה. לפני כחצי שנה נמצאה גופתה בבית העלמין המוסלמי בעיר ובחודש שעבר נעצר בעלה בחשד שרצח אותה ביריית אקדח. בסוף השבוע תגיש הפרקליטות לבית המשפט כתב אישום נגד הבעל.

 

לראש מפלג תשאול ביחידה המרכזית של מחוז מרכז, סגן-ניצב עופר מועלם, היה ברור כבר מהרגע הראשון שהנעדרת אינה בין החיים. במהלך החקירה התברר לחוקרי הימ"ר בראשותו של ניצב-משנה יגאל בן-שלום, כי בין נרמין לבין בעלה התגלע סכסוך. הבעל היה אמור לשהות במעצר בית באזור הדרום בגין תיק ההריגה שבעטיו היה אמור להתחיל לרצות עונש מאסר ובמהלך איסוף הראיות התברר לחוקרים כי יום לפני הכניסה לכלא, גמלה בלבו ההחלטה לרצוח את אשתו.

 

העובדה שנרמין נשאה בתוך רחמה עובר, לא הרתיעה את הבעל וזמן קצר לאחר ההיעלמות גילו החוקרים כי מהטלפון של הבעל נשלחו הודעות שמאשרות כביכול את העובדה שרעייתו בחיים. ההודעות נשלחו באמצעות כרטיס הסים שהיה שייך לטלפון הנייד של האשה.

 

חוקרי הימ"ר לא התרשמו מעניין ההודעות והמשיכו לעבות את התיק בעדויות נסיבתיות, כדי לחזק את החשדות נגד הבעל. החוקרים אף עצרו בשלב מסוים את הבעל והתכוונו להגיש נגדו כתב אישום בגין רצח עוד בשלב ההיעדרות של רעייתו, אבל כדי להשלים את החקירה חסר להם דבר אחד – הגופה.

 

"הוא לא יכול היה לחשוב על כך שהוא יישב בכלא והיא תהיה חופשית", אמרו גורמים בכירים בימ"ר מרכז. "היה ברור לנו מלכתחילה שהוא האחראי להיעלמותה".

 

התפנית המשמעותית בחקירה אירעה לפני כחמישה חודשים. משפחה שהגיעה לקבור את יקירהּ בבית העלמין המוסלמי בלוד גילתה במהלך הכרייה את גופתה של נרמין. החוקרים מצאו את הגופה כשהיא ארוזה בשקיות ובמצב ריקבון מתקדם. בנתיחה המשפטית התברר שנרמין נרצחה ביריית אקדח בראשה. המשטרה המשיכה בחקירה הסמויה ובחודש שעבר, כשבידה ראיות מספיקות, הבעל נעצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נרצחה בחודש התשיעי להריונה. נרמין מסעוד
"היה ברור מלכתחילה שהבעל רצח". סנ"צ מועלם
צילום: באדיבות: דוברות משטרת ישראל
מומלצים