שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הוארך מעצר החשוד שתקף בנרגילה: "אני הקורבן"
  הנער החשוד שלקח חלק בהכאתו של נער בן 17 באור יהודה ותקף אותו במכל של נרגילה, טוען: "אני זה שהותקף, לא נגעתי בנרגילה ואני לא יודע מי השתמש בה כדי להכות". אחיו של הפצוע: "הוא לא רוצה לצאת מהבית"

  בית המשפט לנוער בתל-אביב האריך בצהריים (יום ב') את מעצרו של הנער החשוד שתקף במכל נרגילה נער אחר באור יהודה. הנער החשוד בתקיפה טוען עדיין כי הוא עצמו הקורבן של האירוע.

   

  אביו של הנער החשוד בתקיפה טען שנגרם לבנו עוול: "הייתה שם קטטה, שבעה אנשים תפסו את הבן שלי שלא תקף. הרביצו לו והוא פצוע. ממה שהוא יודע, הנער שהותקף הוא לא תמים בכלל, מגנים פה על האנשים הלא נכונים. עד היום ראינו משטרה רק בחלומות. לבן שלי יש סימנים בכל הגוף. הילד שלי לא מעשן, נקי משתייה ושופכים את דמו".

   

  נערים באור יהודה מדברים על תקיפת הנער

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  עורכת דינו של החשוד, דורית גיטרמן, מסרה כי "הגרסה שלו היא שהוא נקלע לאירוע שלא מיוזמתו. המתלונן וחבריו תקפו אותו, הלמו בו וחבלו בו. הוא נסער מאוד וטוען שנפל קורבן לסיטואציה האכזרית הזאת". עורכת הדין גיטרמן הוסיפה: "לגבי הניסיון לייחס לו חבטה באמצעות נרגילה - הוא לא נגע ולא יודע מי חבט בנרגילה. זה מה שאמרנו בבית המשפט. אני בטוחה שיש חשודים נוספים, לא ייתכן שמתוך 20 יעצרו רק את הלקוח שלי. אין לו עבר פלילי ומדובר במשפחה נורמטיבית".

   

  הנער הותקף במכל נרגילה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  האירוע התרחש ביום חמישי בלילה, שעה שנער בן 17 מאור יהודה הותקף על ידי כ-20 נערים, שאחד מהם ניפץ בפניו מכל של נרגילה עשוי זכוכית. הוא פונה לבית החולים והרופאים ביצעו בפניו 40 תפרים. "עשרים ילדים בעטו בי בצלעות, בראש, בכל הגוף, ועד שהצלחתי לקום, אני רואה את הילד רץ לכיוון שלי עם הכד של הנרגילה והוא ניפץ לי אותו בפנים", תיאר

  הנער את מה שעבר. "אחרי זה נפלתי על הרצפה עוד פעם, וילד אחר לקח את הברזל של הנרגילה והתחיל להרביץ לי".

   

  אחיו של הנער סיפר היום כי הוא עדיין אינו מוכן לצאת מהבית. "הוא מרגיש יותר טוב", אמר ל-ynet, "אבל הוא לא רוצה שיראו אותו ככה". האירוע האלים לא מנע מהאח הצעיר, בן 15 וחצי, לצאת מהבית ולהגיע לפארק שבו אירעה התקיפה. "אני לא מפחד, אבל אימא שלי קצת חוששת", סיפר. "אחי לא יוצא מהבית, גם מחשש שיהיו לו צלקות בפנים, וגם כמובן בגלל שהוא לא רוצה שיראו אותו ככה. שמענו שיש עצור. אני יודע שאחי מכיר אותו בשם, אבל לא באופן אישי. הוא לא חבר שלו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הנער שהותקף במכל נרגילה ונפצע
  צילום: חגי דקל
  עו"ד דורית גיטרמן
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים