שתף קטע נבחר

התיק הקייצי שלך

בין אם את מאלו שנושאות איתן את כל הבית ובין אם מסתפקת בתיק בינוני שיכיל את הכל, מחפשת את קלאץ' חלומותיך לערב או את התיק הנכון לעבודה. כולם כאן, התיקים של הקיץ. שער לאשה

התיק הוא חברה הטוב של כל אישה, ורגע לפני שעונת הקיץ נפתחת באופן רשמי, החלטנו לעשות קצת סדר בשלל התיקים שאפשר לראות ברשתות האופנה ואצל המעצבים המקומיים.

 

מגמות הקיץ

ניתן למצוא אינספור פרשנויות שיקיות לטרנדים הקיציים בגזרת התיקים ולכן החליטה תמי ארד-ברקאי, סטייליסטית ומפיקה ראשית ב"לאשה" לחלק את התיקים לארבע קטגוריות לפי צבעים: הלבנים, תיקים בצבעים טבעיים לרבות בז', קאמל, חום-בהיר ומוקה, הקבוצה השלישית כוללת את התיקים בגווני הסורבה והגלידה המתוקים וקטגוריה האחרונה היא הטריקולור – תיקים בשלושה צבעים.

 

ארבע קטגוריות: תיקים לבנים, בגוונים טבעיים, בצבעי גלידה וטריקולור (צילום: אלכס ליפקין) (צילום: אלכס ליפקין)
ארבע קטגוריות: תיקים לבנים, בגוונים טבעיים, בצבעי גלידה וטריקולור(צילום: אלכס ליפקין)

 

"אני חושבת שטרי קולור מצייתים לכל הטרנדים", מסבירה תמי. "הסיבה היא שהם ממצים את הצבעוניות של העונה, הם חדשניים יותר ויש בהם הרבה מהטרנדים שאנחנו אוהבים כמו הקווים הגיאומטריים למשל". 

 

 

מדוע בחרת לחלק את התיקים דווקא לפי הצבעוניות?

"מגוון התיקים הוא עצום היום; אפשר למצוא תיקי שק, תיקי באולינג, תיקי מעטפה, ותיקים שנאספים באמצעות שרוך או נשארים גדולים ופתוחים. תיקים עם מבנה משולש ומבנה עגול וכו'. צריך לבדוק מה נוח לך ולהתחשב במבנה הגוף".

 

איזה תיק מתאים למי?

"ברור שאם את קטנה ורזונת התיק לא צריך להיות ענק וצריך להסתפק בבינוניים. לעומת זאת נשים גדולות נראות מגוחך כשהן נושאות תיק קטן. במקרה הזה אפשר ללכת על המעטפות הגדולות במקום עוד קלאץ' זעיר. תיק צריך קודם כל לענות על הצרכים שלך: מי שסוחבת איתה את כל הבית וצריכה תיק למשרד צריכה את הגדולים יותר ומי שיכולה לסדר את החיים ולהסתפק בתיק בינוני של יומן או אייפד וארנק יכולה ללכת על הבינוני".

 

מתוך התצוגה של פנדי (צילום: GettyImages) (צילום: GettyImages)
מתוך התצוגה של פנדי(צילום: GettyImages)

 

מעבר לים בתי האופנה השונים הציגו תיקים היסטריים לרבות תיק סל ותיק באולינג לבית לואי ויטון, תיק שק של דיור ואפילו תיק מפרווה לבית דולצ'ה וגבאנה. "גם חברות האופנה מתחשבות בכל הטרנדים. כלומר מי שקונה תיק לואי ויטון או הרמס בשנה יכולה לקנות לואי ויטון בטרי קולור לצד החום או השמנת שלה".

 

מתוך התצוגה של לואי ויטון (צילום: GettyImages) (צילום: GettyImages)
מתוך התצוגה של לואי ויטון(צילום: GettyImages)

 

מימין: דיור; משמאל: דולצ'ה וגבאנה (צילום: GettyImages) (צילום: GettyImages)
מימין: דיור; משמאל: דולצ'ה וגבאנה(צילום: GettyImages)

 

שאלת מיליון הדולר היא, איזה תיק הוא בבחינת בון טון בעונה החמה. תמי: "האמת שבא לי להגיד תיק מובנה יותר, עם צורה מרובעת שאפשר למצוא הרבה אצלנו אבל כשאני חושבת על הקיץ הישראלי, פשוט ללכת על תיק שק שאפשר לשלוף ממנו בקלות את הבקבוק מים ומפתחות האוטו. כמה שפחות להתעסק בלפתוח דברים ושיהיה מקום למה שאת צריכה". רשמנו לפנינו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טריקולור. תיקים בשלושה צבעים
צילום: אלכס ליפקין
תיקים בגוונים טבעיים
צילום: אלכס ליפקין
כריסטיאן דיור בכתום לוהט
צילום: GettyImages
לאשה בפייסבוק
מומלצים