שתף קטע נבחר

האיגוד: "תביעת נאור מבית מדרשו של אייזנברג"

השחקן תובע פיצויים מהאיגוד, שתקף על הדרך את חבר ההנהלה לשעבר: "ההנהלה הנוכחית תפעל לתיקון העיוותים שנעשו". אייזנברג: "מי שהוציא את התגובה נוכל, שקרן ורמאי"

באיגוד הכדורסל הגיבו היום (ג') לתביעתו של מתן נאור , שחקנה של הפועל ת"א, במסגרתה הוא דורש מהאיגוד פיצויים בסך 449,896 שקלים וכן 50 אלף שקל פיצויים בגין עוגמת נפש.

 

  • לונדון 2012 - העמוד האולימפי המיוחד של ynet ספורט
  • יורו 2012 - הנבחרות, הכוכבים, האיצטדיונים, התמונות

     

מאיגוד הכדורסל נמסר: "מדובר בעוד תביעה מבית מדרשו של שאול אייזנברג והחובות שהשאיר בתקופה בה ניהל את הפועל ת"א ויש עוד מספר פסקי דין בנושא לשחקנים ואחרים. מתן נאור בחר לפני מספר שנים לפנות לבית הדין לעבודה ולא למוסדות האיגוד ובשל כך נמנע מאלו שעמדו אז בראש האיגוד, לממש את הערבויות המיועדות למימוש פסקי בורר של איגוד הכדורסל בלבד. ההנהלה הנוכחית תפעל לתיקון העיוותים שנעשו בעבר".

 

שאול אייזנברג. הסכסוך עם איגוד הכדורסל נמשך (צילום: יועד כהן) (צילום: יועד כהן)
שאול אייזנברג. הסכסוך עם איגוד הכדורסל נמשך(צילום: יועד כהן)

 

שאול אייזנברג לא נותר אדיש לדברים ואמר: "מי שהוציא את התגובה הזו הוא נוכל, שקרן ורמאי ודי בכך שבין השנים הרלוונטיות, 2002-2004, אני לא הייתי פעיל בהפועל ת"א".

 

כזכור, נאור תבע את "החברה לקידום הכדורסל בהפועל במילניום השלישי בע"מ", שפעלה בין השנים 2002-2004 כחברת הניהול של הפועל ת"א. ב-17

במרץ 2011 הוצא צו פירוק מטעם בית המשפט לחברה ומונה לה מנהל מיוחד, עו"ד אמיר פלמר. זאת לאחר שכבר לפני שנה חויבה החברה לשלם למתן נאור 345,307 שקל (הפרשי שכר, מענקים והחזר הוצאות שכר דירה). בשל העובדה שהחברה לא פעילה מאז 2004, לא זכה השחקן לקבל את הכספים.

 

עוד ב-ynet ספורט:

     

תביעה כנגד איגוד הכדורסל הוגשה לאור התנהלות האיגוד בקשר לערבויות שהופקדו אצלו להבטחת תשלום חובות הפועל ת"א, שאז נוהלה ע"י החברה. על פי המסמכים שצורפו לתביעה, למרות העובדה שאיגוד הכדורסל הינו הגוף האחראי לדאוג לקבלת ערבויות מקבוצות הכדורסל עבור שחקנים, הוא פעל לסכל את האפשרות של מתן נאור לממש את הערבויות שהופקדו ברשות לבקרה תקציבים, לטובת פרעון החובות שהקבוצה חייבת לשחקן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתן נאור
צילום: אורן אהרוני
מומלצים