שתף קטע נבחר

ישי תקף: ליברמן שר גרוע, מונע גירוש לאריתריאה

שר החוץ יצא נגד "הפסטיבל המזיק" של שר הפנים בנושא הגירוש, והאחרון לא נותר חייב. "כהונת ליברמן היא מהגרועות שידעה הדיפלומטיה הישראלית", האשימו בלשכת ישי

חילופי המהלומות המילוליות בין שר הפנים לשר החוץ עולים מדרגה: בלשכתו של אלי ישי תקפו אמש (יום ב') בחריפות את אביגדור ליברמן, שהאשים אתמול את עמיתו לממשלה ביצירת "פסטיבל" מזיק סביב החזרת הדרום סודנים לארצם.

 

ליברמן נגד ישי: פסטיבל מזיק עם המסתננים

 

"כהונתו של איווט ליברמן בתור שר חוץ היא מהגרועות שידעה הדיפלומטיה הישראלית ויעידו על כך מספר ביקוריו הרשמיים בארה"ב", אמרו בלשכתו של ישי, "הוא האחרון שיכול להטיף מוסר בענייני חוץ ודיפלומטיה".

 

"תגובתו של איווט ליברמן מעידה על לחץ רב שבו הוא נמצא, כשהוא רואה ששר הפנים

הוא היחיד שמצליח לפעול בנושא זה", אמרו בלשכתו של שר הפנים על גירוש אזרחי דרום-סודן מישראל. בנוסף, האשימו כי "משרד החוץ מונע את החזרת המסתננים מאריתראה חזרה לארצם".

 

אתמול אמר ליברמן: "מזמן לא ראיתי דבֶּרֶת כל כך מזיקה בפסטיבל סביב החזרתם של אזרחי דרום סודן הביתה, כמו זו שראיתי אתמול. שורה של אנשים מחבלים במאמץ של משרד החוץ להגיע להסדר מוסכם ומקובל לפתרון הבעיה". הוא לא הסתפק בכך ואמר כי מזמן לא ראה "כמות כזאת של ביקורת וזעקת שבר מכל ידידי ישראל, כולל ארה"ב, כמו במקרה הזה".

 

Read this article in English 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליברמן וישי בכנסת (ארכיון)
צילום: גיל יוחנן
מומלצים