שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: shuttestock

  לספר את האמת על ישראל

  אני מביט בתמונות קורעות הלב מסוריה ובדממה הנתעבת מצד "שומרי זכויות אדם", שהאובססיה לישראל עיוורה אותם. ישראל הדמוקרטית היא לא הבעיה, היא הדבר המדהים במזרח התיכון

  החלטת ממשלת קנדה לסגור את השגרירות האיראנית ולגרש את כל הדיפלומטים האיראנים כי איראן היא "האיום הכי גדול כיום על השלום והביטחון העולמיים" הייתה אמיצה והגיונית כאחד. מאז שעלה היה ברור שהשלטון בטהרן תומך בטרור בכל העולם - במיוחד טרור נגד ישראל והיהודים.

   

  ברור גם כי מה שמכונה "האביב הערבי" הידרדר במהירות לחורף איסלאמי. משטר אסד ימשיך לטבוח באזרחיו עד שישתיק את האופוזיציה כולה, והאידיאולוגיה האיסלאמיסטית הממומנת על-ידי סעודיה תמשיך לשנוא בצורה רצחנית כל מה ששונה ממנה. והכי עצוב זה שלאף אחד לא אכפת, כי האובססיביות הפתולוגית כלפי ישראל משתיקה את טרגדיות זכויות האדם האמיתיות בעולם.

   

  Read this article in English

  הטור מתפרסם במסגרת פרויקט I love Israel. מכירים בלוגרים פרו-ישראלים בעולם? שלחו אימייל: opinions@y-i.co.il

    

  קאסים חאפיז בביקורו בישראל לפני מספר חודשים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כאן באירופה, ואף יותר בעולם המוסלמי, "קנינו" את האובססיה הזאת, הרואה בישראל וביהודים את שורש כל הרע. רבים מבינינו השתתפו במשטים - אוויריים וימיים - ובכל תכסיס אחר שנועד להשמיץ את הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, בטענה של שמירה על זכויות אדם תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שהתכסיסים האלה נתמכים על-ידי משטר אסד בדמשק ועל-ידי איראן.

   

  עוד טורים במסגרת פרויקט I love Israel בערוץ הדעות של ynet:

  המקרה המעודד של קאסים חאפיז / אלן דרשוביץ

  לא אשתוק מול משט השקרים השבדי לעזה / טוביאס פטרסון, שבדיה 

  מה אנחנו יודעים על ישראל? / צ'אז ניוּקי-בורדן, בריטניה

  איך למדתי לאהוב את ישראל / רומאו מונטיירו, פורטוגל 

  מכתב אהבה משבדיה לעם ישראל / קים מילרל, שבדיה

   

  איסלאמיסטים הטוענים שהם מגני דת האיסלאם מחרבים את המאוזוליאום של הצדיק הסופי שייח אחמד זארוק בלוב מכיוון שלטענתם יש מוסלמים העוסקים בעבודת אלילים. אירועים דומים קרו במאלי, פקיסטן ועיראק בעידן המודרני ובמכה ומדינה שבסעודיה לפני יותר ממאה שנה. ההשמדה של ההיסטוריה המוסלמית נעשית ללא הפרעה, אך ישראל מואשמת על בסיס יומי בקשירת קשר להחריב את מסגד אל-אקצה - עם כל הגינויים הנלווים מהליגה הערבית והאלימות שההאשמות הללו גוררות.

   

  אלו רק כמה דוגמאות מתוך זוועות רבות כל כך המתרחשות בעולם, אבל לפי כל החרמים וההפגנות ברחבי העולם נגד ה"אפרטהייד הישראלי", אפשר לחשוב שמדינת היהודים אחראית לכל האי-צדק בעולם. קורבנות אסד זועקים וקולם לא נשמע, ההרס של המסורת הסוּפית על-ידי האיסלאמיסטים נמשך ללא כל התנגדות ומשטר המייצא טרור לכל העולם ממשיך לרדוף אחר נשק גרעיני - אך ישראל מתויגת כסכנה לשלום עולמי.

   

  להיות פרו-ישראלי ופרו-ציוני כיום יכול להיות עניין די מייאש. עם כל הכאוס, האלימות והטרור בעולם, ישראל עדיין היחידה שסופגת ביקורת מממשלות ומהאו"ם ובכל העולם מתקיימות הפגנות תמיכה ב"אל-קודס" - כולל כאן בלונדון. כמוסלמי פרו-ישראלי אני נחשב על-ידי מוסלמים קיצוניים לבוגד או על-ידי "מגני הפלסטינים" למישהו ששטפו את מוחו וכעט משמש כ"בובה" עבור כסף. בנוסף, חלק מהחברים היותר מוזרים בתנועה הפרו-ישראלית מאשימים אותי ברמאות ובהסתרת האמונה שלי.

   

  מתעלמים מהטרגדיות האמיתיות

  אני מאמין שיש לנו הרבה במה להתגאות. ביקרתי בישראל לא מזמן, והעובדה היא שבכל הנוגע למאבק למען האינטרס הישראלי יש לנו למרבה המזל יתרון עצום. ישראל היא מדינה שבה מוסלמים, נוצרים, יהודים ואנשים מדתות אחרות חיים יחדיו, ללא הפרדה או אפרטהייד. לא הייתה לי בעיה ללכת לכל אורך החוף בתל-אביב ואז ללכת להתפלל במסגד. אני לא רוצה להישמע כמו תקליט שבור, אבל אנחנו צריכים להיות גאים ולספר לאנשים את האמת על ישראל למרות כל אלה הזועקים "אפרטהייד" ו"רצח עם" ולמרות השקרים שמופצים גם על-ידי התקשורת. כל זה לא מונע מהאמת להיות האמת.

   

  כמי ששנא את ישראל בצורה עיוורת במשך שנים רבות, אני יודע יותר מאחרים שהאמת לגבי ישראל מעוררת השראה ומחממת לב ונותנת לי סיבה להיות גאה במדינה - גאווה ששום תעמולה אנטי-ישראלית לא תוכל להמעיט מערכה.

   

  אני מביט בתמונות קורעות הלב מסוריה ובדממה הנתעבת מצדם של אלה שמינו את עצמם לשומרי זכויות אדם - אלה שהאובססיה לישראל הפכה אותם לעיוורים שאינם יכולים לראות את הטרגדיות האמיתיות המתרחשות במדינות רבות כל כך שבהן המנהיגים טובחים באזרחים.

   

  אנחנו צריכים להיות גאים על כך שלמרות האתגרים, השנאה והטרור, ישראל ממשיכה להוות משואה של דמוקרטיה וחירות באזור שמלא במשטרים דיקטטוריים. איזו עוד מדינה בעולם שולחת סיוע לאזור שבו הצהירו השליטים שבכוונתם להחריב אותה ויורים עליה טילים על בסיס יומי? רק ישראל! ישראל היא לא הבעיה של המזרח התיכון - ישראל היא מה שכל כך מדהים במזרח התיכון. 

   

  קאסים חאפיז, 28, בריטי מוסלמי ממשפחה פקיסטנית, פעיל פרו-ישראלי. הוא מפעיל את האתר The Israel Campaign וכותב שם בלוג. כמו כן הוא נמנה עם הוועדה המייעצת לסניף הבריטי של ארגון StandWithUs, המקדם מסרים פרו-ישראליים ונאבק באנטישמיות.

   

  גולשים מוזמנים להציע טורים במייל הבא: opinions@y-i.co.il

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים