שתף קטע נבחר

חשד: תקף מינית ילדים ונערים ושילם כמה שקלים

תושב חיפה חשוד כי בחר את קורבנותיו במגרש משחקים, והזמינם לביתו לכאורה כדי לסייע להם. הם סיפרו כי המעשים נמשכו שלוש שנים, תמורת כמה שקלים או ארוחה

תושב חיפה המתקרב לגיל 50 חשוד בביצוע מעשי סדום בשבעה ילדים ונערים. כך התיר לפרסום הבוקר (יום ד') בית משפט השלום בעיר. האיש נהג במשך כשלוש שנים להציע לילדים כסף ואוכל, הזמינם לביתו ותוך הפעלת מניפולציות ביצע בהם את זממו.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

תאילנד: ישראלית הותקפה מינית בחוף

הורשע באונס נכדתו וזוכה עקב SMS ששלחה

 

החקירה החלה בעקבות מידע מודיעיני על ילדים שנפלו קורבן לתקיפות מיניות. היא נוהלה ביחידת נוער חשיפה במחלק התשאול בימ"ר מחוז חוף, בפיקודו של סנ"צ ניר עקרון. הילדים הוזמנו לחקירה ולתשאול, וסיפרו על מקרים רבים שנמשכו זמן רב. 

 

לדברי המשטרה, בתקופה זו נהג החשוד להגיע למגרש משחקים בשכונה שבה הוא מתגורר, ושם בחר את קורבנותיו, ילדים ונערים כבני 12 עד 15, רובם ממשפחות קשות יום. החשוד ניצל את מצבם הכלכלי, והזמינם לביתו לכאורה כדי לסייע להם. "תמורת כמה שקלים או ארוחה היה מבצע בהם את המעשים", סיפר מפקד ימ"ר חוף, ניצב משנה אלי אסייג. בביתו של החשוד נמצאו סרטונים ותמונות פורנוגרפיים שבהם מעורבים גם ילדים.

 

לדברי חוקרי המשטרה היה החשוד מסתובב בבית כשהוא לבוש בביגוד מינימלי, מפעיל מניפולציות על הילדים ולועג להם, בטענה כי אם לא ייעתרו למעשיו "הם לא גברים".

 

החשוד נעצר לפני כחודש והחקירה התנהלה תחת איסור פרסום שהטיל בית משפט השלום. במהלך מעצרו הוא נשלח להסתכלות, לבחון את מצבו הנפשי. הוא הכחיש את המיוחס לו, וטען כי למרות נטיותיו המיניות, מעולם לא פגע בקטינים.

 

היום הוסר צו איסור הפרסום, ובבית המשפט ציין נציג המשטרה כי תוך מספר ימים יוגש נגד החשוד כתב אישום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים