שתף קטע נבחר

לראשונה בישראל: ועד עובדים ברשת מזון מהיר

הסתדרות הצעירים בישראל, השייכת לנוער העובד והלומד של ההסתדרות הכללית, הודיעה כי היא הארגון היציג של 1,500 עובדי רשת בורגראנץ'. ההנהלה הודיעה כי היא מכירה בוועד

ועד גדול ראשון של בני נוער נוסד השבוע ברשת המזון המהיר בורגראנץ'. אתמול (ד') הודיעה הסתדרות הצעירים בישראל, השייכת לנוער העובד והלומד של ההסתדרות הכללית, כי היא הארגון היציג של 1,500 עובדי הרשת. הנהלת הרשת, הנמצאת בבעלות חברת האחזקות אורגד, הודיעה כי היא מכירה בנציגות ותיכנס למשא-ומתן לחתימת הסכם קיבוצי.

 

 

מהלך ההתארגנות בוצע ברובו כמהלך בזק במהלך חול המועד, לאחר שלטענת אנשי הנוער העובד והלומד הצטברו במשרדיהם כ-160 תלונות בחמש השנים האחרונות על התנהלות אורגד, שהיתה גם הבעלים של בורגר קינג. עם זאת, באורגד אומרים כי הטענות הופרכו.

 

חי בדרה, רכז "הרשת-הסתדרות הצעירים" אמר הערב כי "אנו מקווים כי הסכמת הנהלת הבורגראנץ' לוועד החדש מהווה שינוי מדיניות העסקת נוער ברשת. אנו מוכנים למשא ומתן מהיר ויעיל לטובת הטבת תנאי עבודתם של בני הנוער העובדים ברשת".

 

מהרשת נמסר כי "הנהלת בורגראנץ' מכירה בהסתדרות הנוער העובד והלומד כארגון העובדים היציג ותיכנס למשא ומתן מהיר ויעיל לטובת חתימה על הסכם קיבוצי. ההנהלה מכבדת את התארגנות העובדים וכמובן שתשמור על זכויותיהם של כל מי שייבחר להצטרף אליה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים