שתף קטע נבחר

קמפיין העבודה: שלטים ברוח המחאה החברתית

במפלגת העבודה הזדרזו להציב שלטי חוצות שפתחו את מסע הפרסום לקראת הבחירות. היועץ האסטרטגי: סטנלי גרינברג, שסייע בעבר לביל קלינטון ולטוני בלייר

רשימות המועמדים שיתמודדו בבחירות לכנסת הבאה עדיין לא נקבעו, אך במפלגת העבודה לא ממתינים: המפלגה ירתה הערב (יום ה') את יריית הפתיחה של מערכת הבחירות, עם חשיפתו של הקמפיין, שינסה למנף את המחאה החברתית של השנה שעברה לטובת הרחבת התמיכה במפלגה.

 

בחירות 2013 - דיווחים נוספים ב-ynet:

הציונות הדתית ברשימה אחת: "נביא 15 מנדטים"

"התנזים" של דרעי מאוכזבים: "יושב עם בוגדים"

השד העדתי בוועידת הליכוד: "כחלון מלך ישראל"

 

שלטי חוצות - במסע הפרסום של העבודה (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
שלטי חוצות - במסע הפרסום של העבודה(צילום: שאול גולן)

 

מדובר במסע פרסומי שכולל שלטי חוצות, בהם תמונות של שלטי מחאה מההפגנות נגד יוקר המחיה. השלטים נשאו כיתובים כגון "ילדים זה לא מותרות", או: "נלחמים על הבית" - לצד הכיתוב "ועכשיו בוחרים. שלי יחימוביץ'".

 

במפלגה הסבירו כי "הקמפיין נותן במה באמצעות שילוט חוצות לקולות האמיתיים שעולים מן הציבור, כפי שבאו לידי ביטוי בשנתיים האחרונות באירועי המחאה ובהפגנות השונות. הקמפיין קורא לתרגם את תחושות אי שביעות הרצון הרווחות בציבור ואת הזעקה שעלתה מהמחאה הנרחבת ביותר בתולדות המדינה, לעשייה אקטיבית באמצעות השתתפות בהליך הדמוקרטי".

 

במפלגת העבודה נעזרים ביועץ האסטרטגי סטנלי גרינברג, אשר שימש גם כיועצם של ביל קלינטון וטוני בלייר בקמפיין הבחירות שלהם בארה"ב ובבריטניה. גרינברג עבד בעבר עם מפלגת העבודה בבחירות 99', שבהן ניצח אהוד ברק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלטי חוצות: מתכתבים עם המחאה
צילום: שאול גולן
יחימוביץ'. יריית פתיחה
צילום: רועי עידן
מומלצים