שתף קטע נבחר

מעוז שוקל לפרוש: מאוכזב מההתנהלות בליכוד

הכלכלן הבכיר שקיבל את ברכת הדרך מראש הממשלה, הבין כי סיכוייו להיבחר נמוכים לאחר שאיימו כי יוציאו נגדו "רשימות חיסול". הוא הביע אכזבה מההתנהלות הפוליטית במפלגה

שבועיים בלבד לאחר שהצטרף בקול תרועה לליכוד, שוקל הכלכלן שלמה מעוז לפרוש מהמרוץ על מקום ברשימה לכנסת. כפי שפורסם ב"ידיעות אחרונות", ראש הממשלה ויו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אמר לאחרונה למעוז כי סיכוייו להיבחר ברשימה הארצית נמוכים, ולכן כדאי לו להתמודד על המקום ה־23 ברשימה, המשוריין לנציג של מחוז דן בליכוד. מעוז החליף ברגע האחרון את טופס המועמדות שלו והודיע כי יתמודד במחוז דן ולא ברשימה הארצית.

 

בחירות 2013 - כל הדיווחים בחדשות ynet

 

מצטרף לליכוד ומקבל את ברכתו של נתניהו (ארכיון) (צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט) (צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט)
מצטרף לליכוד ומקבל את ברכתו של נתניהו (ארכיון)(צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט)
 

אלא שהתערבותו של נתניהו לטובתו עוררה תסיסה: פעילי ליכוד ותיקים במחוז איימו כי אם מעוז יתמודד מולם הם יוציאו נגדו "רשימות חיסול", כלשונם. הכלכלן הבין לפיכך כי גם במחוז סיכוייו נמוכים. "אני מאוכזב מההתנהלות הפוליטית. אני לא פוליטיקאי, ואם זה לא יתאים לי אפרוש מהמרוץ", הבהיר למקורביו.

 

אחד האישים שמלווה את מעוז בימים האחרונים הסביר כי "הוא לא מכיר את קרבות העסקנים האלה בליכוד, וזה לא מתאים לו. נתניהו נתן לו להבין שהוא ייבחר בכל מחיר, אבל בשטח הוא גילה שהסיכוי שלו להיבחר נמוך. יש לו עוד הרבה דברים לעשות חוץ מפוליטיקה".

 

מעוז עורר סערה בעבר בשל התבטאויותיו בגנות האשכנזים ופעילי המחאה החברתית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים