שתף קטע נבחר

אף שהודח: מיסז'ניקוב נאם בכנס הליכוד-ביתנו

שר התיירות ניצב בראשון-לציון על במה אחת עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, שהדיח אותו מהרשימה. ליברמן הרעיף עליו שבחים, וגם ראש הממשלה שיבח אותו

מסע הבחירות של הליכוד-ביתנו נמשך, והערב (יום ה') לכנס בראשון-לציון הגיע אורח שלא שובץ ברשימה המשותפת לכנסת - שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב. הוא עמד על הבמה לצד חבר הכנסת אביגדור ליברמן, שרק בחודש שעבר הדיח אותו מהרשימה.

 

 

בכנס שאליו הגיעו כמה מאות פעילים ומתנדבים ושנערך באולם הכדורסל בית מכבי, השתתף גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. ראש הממשלה פתח את נאומו בציטוט מילות שירו של אייל גולן: "מי שמאמין לא מפחד", כשברקע מתנגן השיר. הוא הודה לשרים שישבו על הבמה, בהם מיסז'ניקוב. נתניהו כינה את ליברמן "ידידי ורעי", ולפעילים אמר: "אני מדבר אליכם כראש הממשלה שלכם, ובעזרתכם - גם בארבע השנים הבאות.

 

 

ראש הממשלה אמר לפעילים: "אני אומר לכם, לנהל מדינה זה לא משחק ילדים, זה דורש ניסיון, יכולת ונבחרת. הנבחרת שלי, הליכוד-ישראל ביתנו, היא הנבחרת הטובה". הוא השווה את כלכלת ישראל לכלכלת אירופה ואמר שממשלת ישראל יצרה 300 אלף מקומות עבודה כשבכל העולם הכלכלה קורסת. בשלב זה קמו שני צעירים בקהל והשמיעו קריאות מחאה נגד נתניהו. תוך שניות ספורות התנפלו עליהם פעילי הליכוד, ומאבטחים הוציאו אותם מהאולם.

 

ליברמן אמר: "האווירה ממש גן עדן, אין מילה אחרת". הוא שאל "מי זאת שלי יחימוביץ'? ציפי, יאיר וזהבה גלאון? זאת נבחרת הכול דיבורים, הכול כלאם פאדי". הקהל השיב לו במחיאות כפיים. רגע מעניין היה זה שבו הודה ליברמן

למיסז'ניקוב שאותו הדיח מהרשימה. ליברמן השמיע מחמאות על עבודתו של השר היוצא.

 

יו"ר מטה הבחירות של הליכוד-ביתנו, שר החינוך גדעון סער, התייחס לסערה בגוש השמאל: "אל תתבלבלו ממה שקורה בצד השני, עכשיו הם רבים על הקולות. יום אחד אחרי הבחירות, ציפי, שלי, יאיר, וזהבה ועוד כמה חברים מהמפלגות הסקטוריאליות יפעלו למנוע הקמת ממשלה לאומית בראשות נתניהו. הם ינסו לקחת מפלגה סקטוריאלית ואנחנו יודעים שיש מגעים בין השמאל למפלגות הסקטוריאליות. תתפלאו כמה הם מוכנים להיות גמישים במפלגות המרכז שמאל בנושא שיוויון בנטל למשל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השר מיסז'ניקוב. אחרי ההדחה - שבחים מליברמן
צילום: גיל יוחנן
מומלצים