שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בחרו אדי: כמה חתמו על כרטיס ביום הבחירות?

  הסטוריה של ממש. 33 אלף איש חתמו על כרטיסי אדי ביום הבחירות בעמדות ההחתמה שהוצבו ליד הקלפיות ברחבי הארץ. המרכז הלאומי להשתלות: "מדובר בשיא הסטורי בכל קנה מידה, הקמפיין של החורף סחף אחריו את החותמים"

  שיא הסטורי למרכז הלאומי להשתלות ביום הבחירות. ההפתעות מיום הבחירות לא מפסיקות. אחרי 19 המנדטים שגרף יאיר לפיד, בלי שאף פרשן צפה את זה, גם במרכז הלאומי להשתלות לא מפסיקים להתרגש - 33,000 איש חתמו על כרטיס אדי ביום הבחירות.

   

   על פי הערכות המרכז, מספר חותמים כזה בעמדות ההחתמה שהוצבו ליד הקלפיות  הוא חסר תקדים. כעת עומד מספר החתומים על כרטיס אדי בארץ על 750 אלף איש.

   

  • לחתימה על כרטיס אדי מקוון - לחצו כאן

   

  מהמרכז הלאומי להשתלות, שיזמו את המהלך, נמסר ל-ynet: "זו הסטוריה בכל קנה מידה. זה שיא הסטורי בישראל ואולי אפילו בעולם. קיווינו למספר מרשים של חותמים, אבל תוצאות האמת שלנו, השאירו אותנו בהלם".

   

  חותמים על אדי - מצילים חיים

   

  במהלך יום הבחירות 750 דיילים הוצבו ליד קלפיות ברחבי הארץ. הדיילים שהיו לבושים באפודים ממותגים, עם לוגו של המרכז הלאומי להשתלות בכניסה לאזורי הקלפיות, הציעו לאנשים לחתום.

   

  "העם רוצה שינוי - בכל התחומים"

  על פי הנתונים עולה, כי ההיענות ברוב המקומות הייתה גבוהה מאוד. באזורים שונים החתימו הדיילים כ- 100 איש ויותר במשמרת של 8 שעות. מתאמות ההשתלה ביקרו בקלפיות, והעבירו דיווחים שוטפים למרכז הפעילות.

   

  על פי המרכז הלאומי להשתלות, האווירה בקלפיות הייתה של שינוי. "זה היה בכל התחומים. הציבור היה מאוחד ברצונו לשנות ולהשפיע ולתת, ובדרך גם לשנות את המצב, להציל חיים ולחתום על כרטיס אדי שהפך למותג לאומי. הכרטיס נחשב לאחד מהנכסים הערכיים של הציבור בישראל, ויתכן וזה הסבר נוסף להתגייסותם של החותמים הרבים לממש את זכותם להציל חיים".

   

  חלוקת ההצבעה על פי ערים ( שחתמו בהם מעל 500 איש)

   
  כמה חתמו על כרטיס אדי

  כמה חתמו על כרטיס אדי
  יישוב כמות החותמים
  תל אביב 8117
  ירושלים 1774
  כפר סבא 1677
  חיפה 1575
  ראשון לציון 1499
  מודיעיו מכבים רעות 1222
  חולון 1131
  הרצליה 1025
  רמת גן 972
  בת ים 924
  הוד השרון 909
  נתניה 852
  פתח תקוה 790
  רחובות 738
  גבעתיים 691
  באר שבע 625
  רמת השרון 580

   

  ההערכה היא כי כי הקמפיין האחרון של המרכז להשתלות שהוביל שדרן החדשות דני קושמרו: "חתמת? קודמת. בתור להשתלות", השאיר את חותמו על האנשים. "הקמפיין עוד הדהד בראשם של הבוחרים, וסייע בסחף ההמוני של הבוחרים לחתום", אומרים במרכז הלאומי להשתלות בסיפוק רב.

      

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבישג שאר-ישוב
  שיא הסטורי בחתימה על כרטיסי אדי
  צילום: אבישג שאר-ישוב
  רוני גמזו, מנכ"ל משרד הבריאות. תמך בביצוע היוזמה
  צילום: דנה קופל
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים