שתף קטע נבחר

תקף מינית בנות 10 ו-11 שישנו בחדר של בתו

תושב השרון הואשם בביצוע מעשים מגונים בילדות. הוא ניצל את היכרות השתיים עם בתו ותקף אותן בעת שישנו לצדה בביתו

גבר בן 55 הואשם בביצוע מעשים מגונים בשתי ילדות בנות 10 ו-11. מכתב האישום שהוגש אתמול (יום ה') לבית משפט השלום בנתניה עולה כי הנאשם ניצל את היכרות הילדות עם בתו כדי לבצע את המעשים שיוחסו לו בביתו באזור השרון.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

גאוני הדור: הכירו את מחונני העל של ישראל

בן 70 מת"א נעצר: חשוד בהיעלמותה של אחותו

 

עוד עלה מכתב האישום שהוגש על-ידי פרקליטות מחוז מרכז כי שתי הילדות שהותקפו שהו בצהרון שניהלה אשתו של הנאשם. במהלך שהותן בצהרון הכירו השתיים את בתם של בני הזוג, התחברו אליה ונהגו לישון אצלה. בכמה הזדמנויות שונות, נכנס האיש לחדרה של בתו ואז ביצע את המעשים המגונים בשתי חברותיה של הבת.

 

לפי כתב האישום, באחד המקרים נשארה הילדה בת ה-11 בג'ינס בתקווה שהנאשם לא יפגע בה, אולם הדבר לא מנע ממנו לחזור ולבצע בה מעשה מגונה פעם נוספת. הנאשם נעצר לאחר שהורי המותקפות חשו כי מצבן הנפשי מידרדר. חוקרת ילדים גבתה עדות מהילדות וקבעה בחוות הדעת שלה כי עדותן מהימנה.

 

בחקירה התברר כי הגבר התוודה בפני אשתו על המעשים שביצע בילדות. בידי החוקרים הייתה גם שיחה מוקלטת שבה התוודה הנאשם בפני רעייתו בחלק מהמיוחס לו. לאחר מעצרו, הודה האיש בחלק מהמעשים.

 

במקביל לכתב האישום, הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. בבקשת המעצר נכתב כי "הנאשם ביצע לכאורה מעשים מיניים חמורים ומגוונים בשתי קטינות שונות לאורך זמן. המעשים מצביעים על מסוכנות גבוהה הנשקפת ממנו לציבור בכלל ולציבור הקטינות בפרט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
עדות הילדות הייתה מהימנה (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים