שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בזמן שהבעל ישן, החוקית והמאהבת התכתבו

  כך יעשה לבוגד שלא היה זהיר מספיק: הודעות הסמס ששלחה המאהבת נחשפו לעיניה של החוקית, שלא נותרה חייבת, השיבה להם ואף טמנה לשניים פח שלא ישכחו לעולם

  אל משרדי הגיעה לפני מספר חודשים אישה לייעוץ, וטענה כי רומן סודי אותו מנהל בעלה, נחשף לעיניה במקרה כשהודעות המאהבת צצו על מסך הסמארטפון, עת ישן הבעל בסלון. הרומן האסור בין הבעל למאהבת אולי לא היה נחשף לעולם, אילולא הבעל היה נוהג להירדם על הספה כשהסמארטפון האהוב עליו שמוט על אוזנו.

   

  עוד בנושא:

  10 רמזים עבים שהגבר שלך בוגד

  האם את יוצאת עם בוגד פוטנציאלי?

  בגידות ונישואים בפייסבוק של ערוץ יחסים

  כל החדשות בפייסבוק של ynet

   

  ייעצתי לאישה, וזו החליטה להשיב למאהבת הודעות בשם בעלה, וכך הצליחה לחשוף פרטים רבים על הרומן המתנהל ביניהם. האישה הקפידה למחוק כל הודעה יוצאת ונכנסת, וכך בעלה כלל לא ידע על הדיאלוג הפורה המתרחש בין אשתו למאהבת בעודו ישן. האישה הצליחה לחלץ מהמאהבת תוך מספר לא מועט של ערבים פרטים רבים, וביניהם שהיא קולגה של הבעל מהעבודה, וכי הרומן ביניהם נמשך כבר כשנתיים.

   

   

  מפגש יצרים שלא יישכח לעולם

  לאחר שהשיגה אינפורמציה רבה על המאהבת ועל סיפור האהבה, כולל פרטים עסיסיים ביותר, החליטה האישה החוקית לעשות מעשה ולתפוס את בעלה והמאהבת על חם – כך שתוכל להוכיח את התרחשות דבר הבגידה, וללמד את זוג האוהבים לקח שלא ישכחו לעולם.

   

  כך, הזמינה האישה את המאהבת לצימר. כמובן שהמאהבת כלל לא ידעה כי מי שמזמינה אותה זו אשתו החוקית של הבעל, וחשבה שנכון לה מפגש יצרים סוער. לאחר מכן הזמינה האישה את בעלה למפגש פיוס ואהבים באותו צימר בדיוק, באותו יום ובאותה השעה.

   

  הבעל, שכלל לא חשד כי מטמינים לו פח, הגיע למקום על מנת לרצות את אשתו בה מאס, אך הופתע מאד לגלות שבמקום מפגש יצרים עם אשתו, מחכה לו בחדר לא אחרת מאשר המאהבת. אל השניים הצטרפו כעבור מספר רגעים האישה החוקית ובלשים פרטיים, שתיעדו את כל המתרחש ממקום טוב ביציע.

   

  עם תיק הבגידה המפורט שבו ראיות ומסמכים לרוב, פנתה האישה לבית הדין הרבני בבקשה לכפות על בעלה גט, תוך דרישה לתשלום מלוא הכתובה שהועמדה ביום החתונה, על לא פחות מ-1.8 מיליון שקלים. הדיון היה מהיר ועניני, והדיינים הורו לבעל לתת גט לאשתו ולשלם לה את מלוא כתובתה.

   

  בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

   

  • עו"ד אבי גפן - גירושין, משפחה ומעמד אישי

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  יאמי, צימר לוהט? אני הכי שם!
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים