שתף קטע נבחר

העמותה לברקת וטביב: סיימו מהר את הסאגה

עמותת האוהדים של בית"ר ירושלים העבירה מסר לראש העיר ולרוכש המיועד: "נסייע בגיוס בעלים חדש אשר יעניק יציבות ופתרון ארוך טווח". גורם בבית"ר: "לפני שהעמותה תגייס בעלים חדשים שיביאו את 600 אלף השקלים שהבטיחו"

"אנו קוראים לאלי טביב וניר ברקת לפעול במהרה לסיום הסאגה, וזאת על מנת להוציא את בית"ר ירושלים לדרך חדשה", כך מסרו חברי וועד עמותת האוהדים של בית"ר ירושלים בתום פגישה שערכו.  

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

עוד נמסר בהודעה: "לאור הודעתו של בעלי המועדון, מר ארקדי גאידמק, על כך שהוא מתנתק מהמועדון. עמותת האוהדים מתכוונת לסייע בגיוס בעלים חדש אשר יעניק יציבות ופתרון ארוך טווח. אנו בטוחים שאוהדי בית"ר יתגייסו פעם נוספת להצלת המועדון ובכך נוכל לסייע למו"מ המתנהל בימים אלו להבשלה לכדי חתימת הסכם".

 

אחד הגורמים הקשורים לבית"ר ציין: "לפני שהעמותה מוציאה הודעות לתקשורת על גיוס בעלים חדשים מדוע היא לא מגייסת את 600 אלף השקלים שהיא התחייבה לגייס? למה היא לא מוציאה הודעה שהיא טרם גייסה את הכסף שהתחייבה? אנשים שוכחים מה גאידמק עשה למען בית"ר וכמה מיליונים הוא השקיע".

 

טביב. עמותת האוהדים הבטיחה לסייע  (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
טביב. עמותת האוהדים הבטיחה לסייע (צילום: ראובן שוורץ)

 

אם גאידמק אכן לא יהיה במועדון בשנה הבאה, גם שני השחקנים הצ'צ'נים - זאור סדאייב

וג'יבריל קדאייב, לא צפויים להישאר במועדון תחת ניהולו של טביב, בטענה שאינם מתאימים מקצועית. למרות זאת ההערכה היא כי הסיבה האמיתית היא שבבסיבת טביב רוצים שקט מגזרת האוהדים המוחים. 

 

טביב עצמו ממתין לתשובה מראש עיריית ירושלים, ניר ברקת על גובה הסיוע הכספי שברקת שיוכל לגייס לטובת המועדון לקראת העונה הבאה. טביב הבהיר לברקת בפגישה שקיים עימו שלשום: "באתי לעזור אבל אני מצפה שאתה תעזור לי. אני זקוק גם לעזרה של עמותת האוהדים ואנשי העסקים. רק ביחד נצליח". כזכור, ברקת הצליח בתחילת העונה לגייס מיליון דולר משני אנשי עסקים מחו"ל. בסיבת טביב מצפים לסכום דומה.

 

סדאייב עם אלי כהן. הצ'צ'נים לא צפויים להמשיך  (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
סדאייב עם אלי כהן. הצ'צ'נים לא צפויים להמשיך (צילום: חיים צח)

 

טביב מעריך את המאמן אלי כהן, וישנם סיכויים טובים שהוא ימשיך, למרות שבסביבת טביב מעדיפים מאמן ירושלמי. בין השמות שהועלו: אורי מלמיליאן, אלי אוחנה ויוסי מזרחי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים