שתף קטע נבחר

דדש: "טביב יכול להוביל את בית"ר לדרך המלך"

בראיון ל-ynet ספורט, היו"ר המיתולוגי של הירושלמים מבהיר כי הוא תומך בהצטרפות של בעלי הפועל ת"א לשעבר: "הוא יכול להצליח ויתחבר מהר". על אלי כהן: "כמו קוסם, ראוי שימשיך"

אחרי שהבטיחה באופן מעשי את ההישארות בליגת העל, בית"ר ירושלים עברה להתעסק בעתיד המועדון, כאשר על הפרק ההצטרפות הצפויה של אלי טביב.

 

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בראיון ל-ynet ספורט, טוען משה דדש, יו"ר בית"ר המיתולוגי, כי המהלך יוכל להוציא את המועדון מהמצב הקשה אליו נקלע. "אלי טביב יכול להצליח בבית"ר ירושלים", אומר דדש, "הוא בסדר גמור. הוא איש שמבין כדורגל יש לו ניסיון מהקבוצות האחרות שניהל".

 

משה דדש. "היו אנשים שהגיעו לבית"ר והיו מנותקים" (צילום: יוסי רוט) (צילום: יוסי רוט)
משה דדש. "היו אנשים שהגיעו לבית"ר והיו מנותקים"(צילום: יוסי רוט)

 

דדש ציין: "היו אנשים שהגיעו לבית"ר והיו מנותקים. אם הוא יבוא הוא יתחבר מהר. הוא יעשה תקציב מאוזן והוא בהחלט יכול להצליח. כל אלה שבאו עד היום לא היו מעולם הכדורגל. טביב הוא היחידי שהיה בקבוצות כמו הפועל כפר סבא והפועל תל אביב, יש לו ניסיון. בית"ר הגיעה לאן שהגיעה כלכלית ומקצועית כי אנשים מנותקים ניהלו אותה".

 

שוחחתם?

"נפגשנו כמה פעמים ואמרתי לו שהוא יצליח כי התפיסה שלו לגבי איך צריך לנהל נכונה. טביב יכול להוביל את בית"ר לדרך המלך".

 

אלי טביב. דדש: "אמרתי לו שהוא יצליח" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
אלי טביב. דדש: "אמרתי לו שהוא יצליח"(צילום: ראובן שוורץ)

 

מי לדעתך צריך לאמן?

"ראוי שאלי כהן ימשיך. יש עוד ראויים ומוזכרים הרבה שמות, אבל לאלי כהן עבר טוב בבית"ר ירושלים. בשנה שעברה הוא עשה מהלך גדול כשהצליח להשאיר את בית"ר בליגה.

הוא הצליח בבית"ר. הוא כמו קוסם ומן הראוי שימשיך, אבל טביב יצטרך להכריע".

 

עם ארקדי גאידמק נגמר סיפור?

"באמת שהיה לו רצון טוב. באחריות מלאה אני אומר שהיו כאלה שסובבו אותו פשוט, הכשילו אותו כל מיני יועצים. הוא הביא הרבה כסף ורצה בטובת בית"ר ירושלים. מה שהאוהדים עושים לו לא למגיע לו. האוהדים אול לא הבינו שמי שאשם זה האנשים שיעצו לו והיה סביבו בניהול המועדון. חבל לי עליו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
משה דדש
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים