שתף קטע נבחר

לאן אתה ממהר? טעויות גבריות בדרך לאורגזמה

היא חמקמקה, משתנה מאישה לאישה והדרך אליה רצופה בכוונות טובות. הבעיה היא שיש לא מעט טעויות שאתה וגברים נוספים נוטים לעשות, ועלולות להרוס, להעלים או להבריח אותה. ד"ר דניאל דריי עם כל מה שאסור לעשות בדרך לאורגזמה שלה

טעות רווחת בקרב גברים היא להניח שמה שמתאים לאישה אחת יתאים בהכרח לאישה אחרת. האמת היא שכל אישה שונה בדרכה, וגבר צובר את ניסיונו תוך ההכרות עם הפרטנריות שלו. ולכן, גם אם אתה מתכנן לעשות מהלך שהיווה הצלחה בטוחה ומסחררת עם אישה אחת, אין זה מבטיח לך הצלחה עם האישה החדשה.

 

עוד בנושא:

סקס? לא היום מאמי. אני עצובה מהחתלתול

מעבר לדגדגן: להגיע לאורגזמה עם דמיון מודרך

הכול על סקס בפייסבוק של ערוץ יחסים

כל החדשות בעמוד הפייסבוק של ynet

 

 

הדרך לענג אישה ולגרום לה להגיע לאורגזמה, עוברת קודם כל בתקשורת איתה. חשוב שבכל פעם מחדש תנסה לחקור את גופה בעדינות, תשים לב לתגובות שלה, תשאל ותרגיש מה מדבר אליה, ותתקדם בקצב שלה.

 

 

לאן אתה ממהר?

גירוי הגבר הוא חזק, מהיר ואינו תלוי בדבר פרט ברצון שלו לגמור. לפעמים בשל כך הגבר מתקשה להבין את הצורך של האישה בקצת יותר זמן כדי להגיע לסיפוק. כדי לעזור לאישה שלך להגיע לאורגזמה, עליך לקחת את הדברים בקצב שונה ממה שהדחף שלך מכתיב לך. חשוב שתשקיע במשחק המקדים - כי האורגזמה שלה תלויה בכך יותר משאתה מסוגל לדמיין.

 

אין דרך אחרת שבאמצעותה היא תוכל ליהנות מהסקס וכמובן גם לגמור. זכור שהמשחק המקדים, למרות שמו, הוא החלק העיקרי בהנאה המינית של האישה. למד להשקיע במין אוראלי ובמגע באיברי הגוף כולם, גם באמצע וגם לקראת סיומו של מעשה האהבה שלכם.

 

היא לא חייבת להסתכל עליך

רוב הנשים לא זקוקות לקשר עין כדי לגמור. לפעמים דווקא התעקשותך על קשר עין וניסיונך לתקשר איתה (אלמנטים שאכן חיוניים בשלב ההתקרבות), עלולים להפריע לפרטנרית שלך להיכנס לריכוז הדרוש לה כדי לגמור. כבר כתבתי שרוב הנשים צריכות להתנתק ולפנטז בלי לצנזר את עצמן כדי להגיע לאורגזמה, אל תכפה עליה קשר עין אם היא לא מעוניינת בכך.

 

אל תציק לה

גם בחיי היומיום וגם במהלך יחסי המין, רצוי שתרגיש חופשי לדבר איתה על סקס. משפטים כמו "בואי נעשה את זה" אינם מגרים כמו "אני חושק בך". מצד שני, במהלך יחסי המין כשאתה מענג אותה, שאלות כמו "טוב לך?" (את זה אתה יכול לבחון באמצעות הריכוז שלה או האנחות שלה) - יניבו תשובה צפויה ואפילו יובילו לזיוף אורגזמה בגלל הציפייה שאתה משדר להנאה שלה. נסה לא ללחוץ עליה ובטח שלא לשאול שאלות כמו: "גמרת כבר?".

 

לא ככה. אתה עושה את זה לא נכון! (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
לא ככה. אתה עושה את זה לא נכון!(צילום: shutterstock)

 

אל תשכח שגם היא באה ליהנות

גם אם גמרת לפניה (וזה עלול לקרות), לא לשכוח לדאוג גם לה. אחרת, למה שהיא תחשוק בך בפעם הבאה? אישה תופסת את כל חווית יחסי המין יחד עם האורגזמה כחוויה כוללת. אל תזניח אף אחד מהפרטים.

 

מרכז העונג הנשי

80% מהנשים תגענה לאורגזמה במשחק המקדים, ולא במהלך החדירה עצמה. מרבית הגברים יודעים ומכירים בחשיבות הדגדגן, אבל בפועל לא יודעים ממש איך למצוא אותו או איך הוא נראה. אחרים מתקשים להבין שאצל מרבית הנשים גירוי ישיר שלו הוא בלתי נסבל, ויש לגרות אותו במגע עקיף. מרבית הנשים אגב, אינן יכולות לגמור ללא גירוי הדגדגן וכל אישה מגיבה שונה לסוגים שונים של גירוי. חשוב ללמוד ולהכיר את האישה שאיתך כדי להסב לה את המגע הנעים ביותר.

 

אל תשנה את הקצב ברגע האחרון

זו עצה פרקטית מאוד: אפשר לשחק ולשנות קצב של גירוי או חדירה בהתחלה או באמצע המשגל, אבל לקראת האורגזמה שלה, האישה התרגלה כבר לגירוי מסוים והוא עובד בשבילה. בשלב שהיא קרובה לגמור, חשוב מאד שתשמור על אותו הקצב אחרת היא עשויה לאבד את הריכוז.

 

בנוסף, בזמן האורגזמה שלה כדאי שתפתיע אותה, תעצור לחמש שניות בתוכה או בקרבת איבר המין שלה, ואז תמשיך את הגירוי לעוד 30 שניות כדי לאפשר לה להגיע לאורגזמה נוספת. אישה יכולה כך להגיע לשתיים או שלוש אורגזמות ברצף.

 

הו, סוף סוף אתה מקשיב לי. נעייייייים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
הו, סוף סוף אתה מקשיב לי. נעייייייים(צילום: shutterstock)

 

האורגזמה היא לא המטרה היחידה

יחסי מין הם לא אוננות. "לתת עבודה" על הדגדגן והפטמות ללא תשומת לב, תקשורת, אינטימיות ומגע, לרוב יותירו אישה שאולי חוותה אורגזמה, אבל לא ממש נהנתה מהדרך.

 

ליחס חשיבות לכמות ולא לאיכות

נכון שבאופן אידיאלי, הרבה זוגות היו רוצים לקיים יחסי מין פעמיים-שלוש בשבוע, אך בפועל אצל מרביתם הדבר לא קורה מסיבות אובייקטיביות (קריירה, עייפות או מחויבויות נוספות). כמו כן, נמצא שתדירות יחסי המין הולכת ויורדת עם הגיל והשינויים במצב המשפחתי.

 

מאידך, כאשר בוחנים את איכותם, נמצא שלא בהכרח זוגות שמקיימים פחות יחסי מין נהנים פחות. ולכן, אל תחשוש מהעובדה שזוגתך רוצה פחות ממך. בחן את איכות יחסי המין שלכם. אם היא יוזמת מדי פעם, נענית בשמחה ליוזמה שלך ויוצאת מסופקת, התדירות פחות משמעותית.

 

לא הכול קשור בך

נשים מתגרות באופן שונה מגברים. בנכונות שלה להיכנס איתך למיטה מעורבים רגשות שתלויים מאד בחוויות השונות שהיא עוברת במהלך היום, ואפילו מהפעם שעברה שבה קיימתם יחסי מין. לכן, קח בחשבון שלנשים אין כפתור גירוי והן לא תקפוצנה למיטה אם רק תעפעף מולן. קח בחשבון שהלחץ שלה בעבודה ואפילו העזרה שלך בבית מושפעים מהיכולת שלה להשתחרר ולהגיע לאורגזמה.

 

כמו כן, כל אישה מגיבה שונה לגירוי והדבר גם תלוי במצבה ההורמונאלי והזמן בחודש המחזור שלה. לחות וגינלית אינה בהכרח מצביעה על מוכנות לחדירה, ולהפך - יובש וגינלי לא בהכרח מצביע על אי מוכנות מנטלית. דע לקרוא את הסימנים שהפרטנרית משדרת לך ופעל בהתאם.

 

 

זה ויברטור, לא מתחרה

גברים רבים רואים בשימוש בצעצוע - תחרות ופגיעה בגבריותם. אותם גברים מפספסים למעשה הזדמנות להעניק לבת הזוג שלהם גירוי ממוקד, ובאינטנסיביות שבן אנוש אינו יכול להעניק.

 

שימוש בויברטור יכול לסייע בהגעה לאורגזמה משותפת, יכול לעזור ביחסי מין חפוזים ובמקרים מסוימים - אפילו להביא את האורגזמה לידי מימוש אצל נשים שלא יכולות לחוות אורגזמה בדרך אחרת. שימוש בויברטור כצעצוע מין משותף יכול ליצור גיוון ועניין בחיי המין שלכם.

 

בהצלחה!

 

 

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק של ערוץ יחסים  

 

ד"ר דניאל דריי, רופא סקסולוג ומטפל מיני וזוגי, מנהל פורטל "תורת היחסים" לשיפור חיי המין והאהבה, מגיש "תוכנית האהבה עם ד"ר דריי" ברדיו ת"א.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
עכשיו תמשיך בדיוק כמו שאתה
צילום: shutterstock
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים