שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מתגייסים להציל את חיי איתי הקטן
  תכירו - זה איתי. יש לו פנים יפות, עיניים צוחקות וסרטן כליה נדיר. המטרה: לגייס חצי מיליון דולרים הנדרשים לכיסוי עלויות הטיפול הרפואי הייחודי באיתי רייניץ. האמצעי: ערב התרמה שיתקיים היום (ב') בהשתתפות ברי סחרוף, הדג נחש, היהודים, רד בנד ורועי וגלעד משוטי הנבואה. עזרו להציל חיים
  איתי רייניץ בן שנה וחודשיים, ממושב כפר הס בשרון הוא בנם של שרית ויונתן ואחיהם הצעיר של מאיה, בת 8 ואורי, בן 6.

  לפני שבעה חודשים התגלה בגופו סרטן כליה אלים ונדיר מאוד בשם: Rhabdoid Tumor of the kidney. בנוסף לגידול בכליה אובחנו גרורות בריאותיו של איתי.

   

  איתי החל בסדרות טיפולים שכללו: ניתוח לכריתת כליה, הקרנות, טיפולים כימותרפיים קשים ואשפוזים ממושכים בבית החולים שניידר. ההורים יונתן ושרית, נאצלו להיעדר ממקומות העבודה שלהם ולהתמסר באופן מוחלט למשימת חייהם- הצלתו של איתי.

   


  בישראל לא קיימת כיום תרופה שיש בה כדי לתת סיכוי להצלתו של איתי.

   

  למרות הטיפול המסור בארץ, כל הטיפולים כשלו והמחלה ממשיכה להשתולל בגופו של איתי. בישראל לא קיימת כיום תרופה שיש בה כדי לתת סיכוי להצלתו של איתי. בניסיון למצוא טיפול חלופי למדו הוריו של איתי על ניסוי קליני במולקולה (טיפול ביולוגי) שביכולתה לפגוע בנקודת התורפה הגנטית של גידול ה-Rhabdoid ולהביא לחיסולו.

   

  הטיפול הניסיוני הוא הסיכוי היחיד להצלתו של איתי מהסרטן המשתולל בגופו. כיוון שמדובר בטיפול ניסיוני עלותו לא מכוסה על ידי חברות הביטוח החלה משפחת רייניץ לפני כשלושה שבועות, במסע התרמה "תורמים חיים לאיתי" במטרה לגייס את חצי מיליון הדולרים הנדרשים לכיסוי העלויות הכרוכות בטיפול הרפואי.


  הטיפול הניסיוני הוא הסיכוי היחיד להצלתו של איתי מהסרטן המשתולל בגופו

   

  בשבוע שעבר התחיל איתי את הטיפול היומי בבית החולים בבוסטון. הטיפול יימשך ברצף בשבועות הקרובים והערכה של מידת הצלחתו תיערך בעוד כחודשיים.

   

  למרות ההירתמות הרבה בשבועות האחרונים והתרומות שהועברו, עלויות הטיפול גבוהות מאד ולכן נדרשות תרומות נוספות כדי שאיתי יוכל להשלים את הטיפול בבוסטון.

   

  • היום, יום שני ה-10.6 יתקיים ערב התרמה ב'גלריה לאירועים' ב-M הדרך בכפר ויתקין בהשתתפות ברי סחרוף, הדג נחש, היהודים, רד בנד ורועי וגלעד משוטי הנבואה. כרטיסים לאירוע ניתן לקנות במחיר של 120, 220 או 320 שקלים וכל ההכנסות מהערב יועברו לטיפול הרפואי באיתי.

   

  • פרטים נוספים ניתן למצוא גם בדף הפייסבוק "תורמים חיים לאיתי".
  • לתרומה עם קבלה מוכרת (לצורכי מס לפי סעיף 46) קרן שהוקמה לצורך כך בארגון "חברים לרפואה" ע"ש "חברים לרפואה" עבור איתי רייניץ, בנק פועלים, סניף 681 דיזנגוף מספר ח-ן 605421.

   ניתן לתרום גם באמצעות:  צ'ק ע"ש "חברים עבור איתי רייניץ" לכתובת משרדי חברים

   לרפואה ת.ד 6782 רמת גן .52167, באמצעות העברה/ הפקדה ישירה לח-ן (נא לפקסס העתק

   אישור העברה/הפקדה לפקס 03-5792223 לצורך משלוח

   קבלה. בכרטיס אשראי, בטלפון 03-5777666. זמין 24 שעות ביממה. או ישירות באתר "חברים לרפואה" - בדף קרן הצלה על שמו של איתי רייניץ.

  •  לתרומות ללא קבלה - העברה לחשבון מספר: 3115669 בבנק לאומי 10, סניף תל מונד 835

   שם החשבון: "תורמים חיים לאיתי" כתובת הבנק: הדקל 52, תל מונד. 


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים