שתף קטע נבחר

המוות ברכב: "ענה לסלולרי ושכח את התינוקת"

מחקירת מות התינוקת בג'יפ של הוריה ברמת גן, עולה כי לאחר שהאב הסיע את שני ילדיו לקייטנה הוא ענה לשיחת טלפון שהסיחה את דעתו. הוא החנה את הרכב, עלה על אופנועו ונסע משם. התינוקת נותרה 7 שעות ברכב. שכנה: "הוא אבא מסור"

הסחת דעת הובילה לטרגדיה: מהחקירה הראשונית של נסיבות מותה של תינוקת בת 9 חודשים שנשכחה ברכב של הוריה ברמת גן, עולה כי שיחת טלפון שקיבל האב הסיחה את דעתו והביאה לכך שהתינוקת נשארה שבע שעות בג'יפ, ביום קיץ חם. האב נלקח לחקירה.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

סיוט לילי בכרם: ברח ממעצר בית וחטף את פרודתו

מי יפצה? שוטרים פירקו מכונית משפחתית לשווא

 

מהחקירה עולה כי האב היה אמור להסיע את שלושת ילדיו למעון וקייטנות, ביום הראשון של החופש הגדול. לאחר שהסיע את שני בניו הגדולים יותר, תאומים בני 6, ליעדם, הוא כנראה ענה לשיחת טלפון. על פי החשד אותה שיחה - שהתקבלה בשעה 9 בבוקר - היא שהסיחה את דעתו, ולפיכך הותיר את התינוקת במכונית, עת הגיע לחניית הבית. הוא עלה על אופנועו והמשיך בסדר יומו.

התינוקת נותרה בג'יפ עד השעה 4 אחר הצהריים. היא התגלתה שם רק לאחר שהאם הגיעה לפעוטון שבו אמורה הייתה לשהות, ואז הבינה שבתה כלל לא הגיעה לשם. היא התקשרה לאב, ורק אז הוא הבין את שאירע. הוא הגיע למכונית שבה שהתה בתו, ואחריו הגיעה לשם גם האם, אך התינוקת נמצאה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. צוותי הצלה ניסו להחיותה, אבל בבית החולים תל השומר נקבע מותה.

 

בעל קיוסק סמוך לבית המשפחה סיפר כי שמע צעקות ויצא לרחוב: "היינו בהלם כששמענו את זה", אמר. אישה נוספת שהגיעה לשם סיפרה כי האב פתח בזעקות שבר. "הוא צעק, 'זה הסיוט של החיים שלי'. הוא היה שבור".

 

תושב השכונה הוסיף: "אנחנו בטראומה, יש לי צמרמורות בכל הגוף. הבטן מתהפכת. אם זה יכול לקרות לו, זה יכול לקרות לכל אחד".

 

אחת מבנות המשפחה סיפרה: "הם הורים מסורים מאוד, כולנו מופתעים ממה שקרה. הוא אבא נהדר. כל אחד ששומע על כזה מקרה בחדשות חושב שמדובר במשפחה נוראית, אבל הם ממש לא כאלה, זו משפחה נפלאה".

 

אחת השכנות הוסיפה: "האבא מסור, הוא תמיד השתתף בלקיחת הילדים לגנים. הוא היה מאושר לאחר שהילדה נולדה. הוא לא אשם. זו משפחה מאוד נחמדה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
האב. נלקח לחקירה
צילום: יובל חן
צילום: ירון ברנר
הרכב שבו נשכחה התינוקת
צילום: ירון ברנר
מומלצים