שתף קטע נבחר

מי יפצה? שוטרים פירקו מכונית משפחתית לשווא

בני משפחת לביא מרחובות הפכו ליעד משטרתי, ונתונים כבר זמן ארוך במעקב. לטענתם, במהלך חיפוש בביתם שוטרים נכנסו למקלחת כשאחת מהם התרחצה. השיא: הם ניקבו את גלגלי המכונית ופירקו את המושבים. המשטרה: "נערך חיפוש"

"הרומן" בין משפחת לביא לבין המשטרה נמשך כבר זמן רב: לאחר שהוכרזו כיעד מודיעיני מרכזי של ימ"ר מרכז, ואחרי ששמה הועלה כמי שבניה אחראים לכמה מסכסוכי הדמים ברחובות, הגיעו בלשי היחידה כמעט אחת לשבוע לבית המשפחה וערכו בו חיפוש. כמה מהם נעצרו לאחרונה אך שוחררו כעבור זמן קצר מבלי שהוגש נגדם כתב אישום. אתמול (א') לטענת בני המשפחה, השוטרים חיבלו במכוניתם בעקבות מידע מודיעיני שגוי.

 

דיווחי חדשות נוספים ynet:

הדחת המפקדים מחיל הים: 'זו מלחמה באלכוהול'

סיוט לילי בכרם: ברח ממעצר בית וחטף את פרודתו

 

בני המשפחה טוענים כי המשטרה חצתה קווים אדומים והתנהלה בניגוד לחוק. לטענתם, לפני שלושה שבועות הגיעו עשרות בלשים יחד עם כוחות מג"ב לבית המשפחה ללא צו חיפוש ונכנסו פנימה. בין היתר נכנסו גם למקלחת אף שאחת מבנות הבית התרחצה באותה עת.

המכונית שהושחתה. "חיפוש ברוטלי" (צילום: אליעד לוי ) (צילום: אליעד לוי )
המכונית שהושחתה. "חיפוש ברוטלי"(צילום: אליעד לוי )

 

 (צילום: אליעד לוי ) (צילום: אליעד לוי )
(צילום: אליעד לוי )

  

אבל אתמול הוציאו השוטרים את בני המשפחה משלוותם. לטענתם, כמה מבני המשפחה הופתעו שוב על ידי בלשי ימ"ר מרכז. אלה ניקבו את גלגלי המכונית שבה נסעו ולאחר מכן עקרו כיסאות מהמכונית, פגעו בפגוש ובפח הרכב.

 

"לא ברור לי כיצד נכנסים לבית ללא צו חיפוש, כאשר בסופו של יום החשודים משוחררים אחרי 10 דקות של חקירה", אמר בא כוח המשפחה, עו"ד שי שורר. "אני לא מצליח להבין למה היה צריך להתבצע חיפוש ברוטלי שכזה במכונית. בכל מקרה של תאונה קטנה אפשר לפנות לביטוח על מנת לקבל פיצוי, אבל אל מי אמורים בני המשפחה לפנות במקרה שהרכב הושחת? תמוה מהיכן הצורך להשחית רכב בצורה כזו, כאשר כל החשודים אזוקים ושוכבים על בטנם". שורר הוסיף: "אני לא חושב שמה שאנחנו רואים בסרטי פעולה צריך לקבל גושפנקה במציאות. אני סבור כי על התנהגות זו יש להצטער צער רב".

 

ממחוז מרכז נמסר בתגובה: "על פי מידע מודיעיני בוצעה פעילות נגד המשפחה, ובמהלכה נערך חיפוש ברכבם ובביתם. הם עוכבו לחקירה ובתום החקירה שוחררו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אליעד לוי
המכונית לאחר החיפוש
צילום: אליעד לוי
צילום: אליעד לוי
צמיגים מנוקבים
צילום: אליעד לוי
צילום: אסי כהן
עו"ד שורר
צילום: אסי כהן
מומלצים