שתף קטע נבחר

צילום: טל שחר

הבנט דה ג'ואיש פיפל סאפרד אינף?

הגרמנים לא ממש זינקו על כדורים אבודים, אבל אנחנו לא לקחנו. אריה מליניאק בטוח שנעשה צדק, נבחרת ישראל פשוט לא מספיק טובה כדי לעלות שלב

לא מבין את הגרמנים. משחק שלא קבע להם, הזדמנות בלתי חוזרת לכפר על עוונותיהם, את נבחרת ישראל הניצחון היה מעלה לשלב הבא. הבנט דה ג'ואיש פיפל סאפרד אינף?

 

עוד ב-ynet ספורט

 

מה לנו כי נלין על נבחרת גרמניה, שממש לא יצאה מגדרה כדי לנצח במשחק הזה. למרות יתרון הגובה שלהם, הם נתנו לנו לשלוט בריבאונד ‭.(35:43)‬ הם לא באו לתת את המשחק, אבל גם לא זינקו על כדורים אבודים. נתנו להם, לקחו! נבחרת ישראל נראתה יותר טוב מאשר בשלושת המשחקים הראשונים, אבל מי שבנה על מטווח השלשות נגד בלגיה, מאמין בעיקר במזל. לא עלינו לשלב הבא כי לא הגיע לנו לעלות. משחק אחד טוב נגד בלגיה גרם לשחקנים שלנו להאמין שהיוצא מהכלל הוא הכלל. שהמטווח נגד בלגיה זו היכולת הרגילה שלנו, והפסד לבריטניה זו מעידה.

 

 

גרין מול גרמניה. לא הגיע לנו לעלות שלב (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
גרין מול גרמניה. לא הגיע לנו לעלות שלב(צילום: ראובן שוורץ)

 

יש לנו נבחרת מוגבלת, שלא מודעת למגבלות שלה. יש לנו רכז אחד טבעי, יוגב אוחיון, שלא יודע למסור. אריק שיבק מאמין בהלפרין, ולא באפיק ניסים. כל מאמן הולך עם השחקנים שהוא מאמין בהם. שום מאמן לא היה מוותר על עומרי כספי, כי אין טובים ממנו. אבל כספי שחקן מוגבל, לא מנהיג ולא מוביל. עד אתמול היה עסוק בעיקר בעצמו, ואתמול לא היה מספיק טוב כדי לנצח לבד.

 

אנחנו מאמינים בהתקפה, כאילו שיש לנו קלעים. בסוף הרבע הראשון הובלנו ‭,12:20‬ ולא ביצענו אפילו עבירה אחת. את הראשונה עשה אפיק ניסים בדקה ה־‭!14‬ במחצית הראשונה כולה עשינו רק עוד שלוש עבירות. יכולנו לתת עוד חמש עבירות שהיו חוסכות בין 10 ל־15 נקודות.

 

שחקן מוגבל ולא מוביל. כספי (ציום: ראובן שוורץ) (ציום: ראובן שוורץ)
שחקן מוגבל ולא מוביל. כספי(ציום: ראובן שוורץ)

 

האמת שנעשה צדק. לא הגיע לנו לעלות. יש לנו שחקנים בינוניים מינוס, שמקבלים משכורות גבוהות פלוס. גרמניה טובה מאיתנו בכל עמדה. הלוואי עלינו שחקן של ‭2.18‬ מ' מתחת לסל. אין לנו אף קלע ברמה של שטייגר וגונתר. הרכז שלהם, שפארציק, טוב בהרבה מאוחיון. הספסל הגרמני ניצח במחצית הראשונה את שלנו ‭.2:19‬ נכון שחסר לנו גל מקל, ומה עם דירק נוביצקי?

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
שחקני הנבחרת
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים