שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נשות מנהיג הכת הסדיסטית: "זו אהבה"
  גם אחרי שהורשע בהתעללות ובכליאה, באונס ובאלימות, נשותיו של ד' מספרות על "עלילה שהעלילו עליו, חיינו כמו מלכות", ועל "מכות רצח" שספגו דווקא מצד השוטרים במטרה לחלץ מהן עדויות שקר על אודותיו

  "זו לא התעללות, זו אהבה". כך הבהירו היום (ג') ארבע מנשותיו של ד', מייד לאחר שהורשע בהתעללות פיזית, מינית ונפשית בבני משפחתו שצירף ל"כת הסדיסטית" שהקים בירושלים, אשר כללה שש נשים ועשרות ילדים. ד' הורשע יחד עם אדם נוסף כי שכנע את הנשים להצטרף אליו בדרכי נועם, אך אז הפכו חייהן לגיהינום של החזקה בתנאי עבדות, כליאת שווא, אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים ועבירות אלימות חמורות נוספות.

   

  נשות הכת    (צילום: אלי מנדלבאום)

  נשות הכת    (צילום: אלי מנדלבאום)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

  נפסלו רבע מהבגרויות שנבדקו בג'לג'וליה

  דרמה בירדן: חבר פרלמנט ירה על קולגה

   

  עם הקראת הכרעת הדין פרצה מהומה באולם בנוכחות השופטים יעקב צבן, רפי כרמל ורבקה פרידמן פלדמן. חלק מהנשים צעקו וקיללו, "זה משפט שקר, מעשה עוול, אישה אחת העלילה עלילה", והוצאו בכוח מהאולם. גם לאחר מכן המשיכו לצעוק עד שמאבטחים הרחיקו שתיים מהן.

   

  חלק מנשותיו של ד' התייצבו מול המצלמות, והכחישו כי חוו משך שנים התעללות קשה: "לא הייתה שום התעללות, זה סיפור אהבה. מדובר בעוול נוראי לא משפט אמת ולא צדק. סתמו לנו את הפיות. לא איפשרו לנו לדבר, איימו על הנשים והילדים", סיפרה אחת מהן. לדבריה, דווקא המשטרה היא זו שגרמה לה נזק: "חטפתי מכות רצח מהמשטרה כדי שאעיד נגדו. סגרו אותנו בנווה תרצה 11 חודשים". גם יתר הנשים אמרו כי המשטרה איימה עליהן וגבתה מהן "עדויות שקר תחת איומים".

   

  הרשעת ראש הכת בירושלים    (צילום: אלי מנדלבאום)

  הרשעת ראש הכת בירושלים    (צילום: אלי מנדלבאום)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אחת הנשים סיפרה: "זה בית של אהבה מתוך אמונה בצדיק ז"ל, מנסים לחסל פה משפחה של טהרה, של חיים מתוך אמונה. הכול שקר. אין שום ראיות".

   

  ל-ד' שהורשע חלקו שבחים: "זה אדם מדהים, כשר ואמיתי. לא קיימים תמימים כמוהו. לא מסתדר לאנשים בראש שבחרנו לחיות איתו באהבה, לכן ההרשעה השקרית".

   

  האישה שנשואה לו 24 שנה "ועד עולם", לדבריה, טענה גם היא כי "מדובר בעלילה שלמה. היינו בבית שבו כל אחת הייתה מלכה. לא ייתכן שהבעל שלנו במעצר על עלילות ושקרים כבר שנתיים וחצי. סגרו אותנו בכלא, אסרו עלינו לדבר, לא ייתכן שבישראל 2013 לא נותנים לאנשים אוהבים לחיות יחד. זה עוול שאין כדוגמתו. עומדות לפניכם ארבע נשים חזקות פה ומעידות שחיינו בבית של חיים וחסד. הכול עלילת דם".

   

  התובע, עו"ד שגיא אופיר מפרקליטות מחוז ירושלים, אמר לאחר ההרשעה: "לאחר שבית המשפט בדק לעומק ולפרטים הוא קבע שמדובר במסכת התעללות בנשים וילדים, כפי שסברנו שלא היו כמותה בתולדות מדינת ישראל. השופט קבע שהתקיימה מסכת עבירות מין ואלימות והחזקה בתנאי עבדות חמורה ביותר. הנאשמים רמסו את כבודם של הנשים והילדים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים