שתף קטע נבחר

ניר ברקת חגג בכותל: "חרדים תמכו בי"

ראש העיר ירושלים, שניצח בפער קטן את ליאון, טוען כי לא היה דיל בינו לבין חסידויות גור ובעלז. עם זאת, הודה: "לא מעטים מהמגזר החרדי תמכו בי, ובאופן טבעי אפעל תחילה עם אנשים שתמכו בי"

התחנה הראשונה בקדנציה השנייה - הכותל. ביום שאחרי ניצחונו הדחוק יחסית על משה ליאון, הגיע אחר הצהריים (יום ג') ניר ברקת לכותל והודה כי גם "חלקים מכובדים" במגזר החרדי תמכו בו. ראש העיר ירושלים, שגבר בפער של כ-5% על ליאון, לווה על ידי רב הכותל שמואל רבינוביץ'.

 

הבחירות המקומיות - כתבות נוספות ב-ynet:

 


 


ניר ברקת בכותל, הבוקר (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
ניר ברקת בכותל, הבוקר(צילום: אוהד צויגנברג)

 (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
(צילום: אוהד צויגנברג)

 (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
(צילום: אוהד צויגנברג)

הוא התייחס לכך שהניצחון לא היה בהפרש גדול ואחוזי ההצבעה בבירה היו נמוכים, ואמר: "קודם כול התמיכה הייתה מקיר לקיר, בוודאי במגזר הממלכתי והמסורתי ואפילו על ידי חלקים מכובדים מהמגזר החרדי. לגבי אחוז ההצבעה, יכול להיות שחלק מהציבור העריך שאנחנו מנצחים ממילא. זה לא היה קמפיין פשוט, אבל השורה התחתונה היא החשובה והיא שהירושלמים נתנו לנו מנדט להוביל את ירושלים לעוד חמש שנים ולהמשיך להפוך אותה אטרקטיבית לצעירים ולאנשי עסקים".

 

ברקת נשאל אם הייתה זו הצבעת מחאה נגדו והתייחס גם לטענה כי הוא מנותק מהשטח: "פרשתי את תוכניות העבודה ואת הדגלים שאנחנו מרימים, אני מכיר את צורכי העיר ירושלים. לא הכול אפשר להספיק בקדנציה אחת ואת השאר ועוד הרבה דברים נוספים נשלים בקדנציה הבאה. אני חושב שאתגריה של ירושלים בכל התחומים ברורים ואנשים יראו שמה שאנחנו אומרים שנעשה - אכן נעשה".

 

טרם הבחירות נטען כי ברקת סגר על דיל עם חסידויות גור ובעלז. בכותל הוא נשאל על כך ועל הרכבת הקואליציה ומקום החרדים בה: "לא היה דיל, אבל באופן טבעי אתחיל לפעול עם אנשים שתמכו בי. אני רוצה להזכיר שיש לא מעטים מהמגזר החרדי שתמכו בי. אני מדבר עם כולם. במלאכת הרכבת הקואליציה נדון בימים הקרובים ואני מקווה שיהיה בסדר". (צילום: אוהד צויגנברג, ראובן שוורץ, חגי אהרון) (צילום: אוהד צויגנברג, ראובן שוורץ, חגי אהרון)
(צילום: אוהד צויגנברג, ראובן שוורץ, חגי אהרון)
 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
ברקת בכותל
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים