שתף קטע נבחר

חברת אחזקות בדרום פיטרה 160 עובדי קבלן

עובדי חברת האחזקה וניהול המבנים אקספרס באשקלון קיבלו היום מכתבי פיטורים, זאת לאחר שלא קיבלו שכר מזה כחודשיים

כ-160 עובדי קבלן של חברת האחזקה וניהול המבנים אקספרס באשקלון, פוטרו היום (ה') מעבודתם, זאת לאחר שלא קיבלו את שכרם במשך חודשיים.

 

לכתבות נוספות בערוץ קריירה

 

עובדים עימם שוחחנו סיפרו ל-ynet כי החברה הודיעה להם השבוע ללא הודעה מוקדמת, כי עליהם להגיע היום למשרדי החברה על מנת לקבל מכתבי פיטורים. "אמרו לנו תמשיכו לעבוד, יהיה בסדר, הכל יסתדר, אל תדאגו ואל תקשיבו לשמועות, יהיה משכורת בעזרת השם", סיפרה אחת העובדות ל-ynet. 

 

ואכן, העובדים הגיעו היום למשרדים וקיבלו מכתב פיטורים ותלוש משכורת - זאת למרות שלא קיבלו את השכר המגיע להם. עוד קובלים העובדים, כי החברה איימה עליהם להמשיך בעבודה סדירה עד לסוף החודש, אחרת לא יקבלו פיצויי פיטורים.

 

עו"ד שרון ועקנין, שמייצג את החברה, טען בתגובה כי לעובדים ניתנה אפשרות לפרוש בתחילת החודש והכחיש כי איימו עליהם בשלילת הפיצויים אם יפסיקו לעבוד. "בעלי החברה הזהירו את העובדים כי עלול להיווצר מצב שבו ההכנסות יקטנו מההוצאות והחברה עלולה להיכנס למצב שבו תהיה חדלת פירעון ולא תוכל לשלם את משכורות העובדים.

 

"לימים, אם לחברה ימונה מפרק, העובדים יהיו רשאים לתבוע ואף לקבל את כל מה שמגיע להם. בעלי החברה פנו ללב העובדים תוך שהם מבטיחים לעשות כל שביכולתם בכל שלב על מנת לעמוד לצידם ומבלי שעובד אחד ייפגע. מי שרוצה לעזוב יכול. לא איימו על העובדים שלא יקבלו פיצויים, אלא שלא יקבלו עכשיו כי אין ממה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
עובדי קבלן (ארכיון)
צילום: גיל יוחנן
מומלצים