שתף קטע נבחר

כתבה SMS לבעל במקום למאהב - והתאבדה

שוטרת בריטית ניצלה את היעדרות בעלה מהבית ונפגשה עם עמית לעבודה. היא הודתה לו בכתב על "ערב נפלא" ואז גילתה ששלחה את ההודעה לבעלה. "היא הודיעה לעבודה שהיא חולה, נסעה לכפר סמוך והתאבדה"

30 שנות נישואים הסתיימו בבגידה ובמוות טרגי: שוטרת בריטית שמה קץ לחייה אחרי שכתבה הודעת טקסט למאהב שלה שבו היא הודתה לו על "דייט נפלא" - אך שלחה אותה בטעות לבעלה. העיתון "טלגרף" דיווח היום (יום ד') כי השוטרת גייל קרוקר, בת 46, נפגשה עם עמיתה לעבודה בעת שבעלה פטר, בן 49, היה בלונדון בנסיעת עבודה.

 

עוד חדשות בעולם :

עתירה בניו יורק: הכירו בשימפנזים כבני אדם

הסוד נחשף: נשיא צרפת עבר ניתוח בערמונית

רוכש הנשק שאהב מות קדושים. הבכיר שחוסל

אסון הרכבת בניו יורק: 'הנהג נרדם על ההגה'

 

"תודה לך על ערב נפלא. מקווה רק שנוכל לעשות את זה לעתים יותר קרובות", הייתה לשון ההודעה שכתבה קרוקר שמתגוררת בקורנוול. היא ובעלה נשואים 30 שנה וכשהוא חזר הביתה היא הודתה בפניו שקיימה פגישה "חד-פעמית" עם גבר מהעבודה ואמרה לו שזה מעולם לא קרה בעבר.

 

כתבה מכתבים לבעלה ושתי בנותיה לפני ששמה קץ לחייה. קרוקר ()
כתבה מכתבים לבעלה ושתי בנותיה לפני ששמה קץ לחייה. קרוקר

בני הזוג רבו ביניהם וביום למחרת הודיעה קרוקר למקום עבודתה שהיא חולה ולא תגיע. לאחר מכן היא נסעה לכפר סן סטפן הסמוך ולקחה מנת יתר של תרופות. היא נמצאה מתה ב-15 ביוני, אך רק כעת מתפרסם סיפורה בתקשורת הבריטית.

 

בעלה של גייל סיפר לחוקרי המשטרה שרעייתו התחננה בפניו למחילה כששב הביתה. "יצאתי מהמכונית והיא הייתה מלאת דמעות ואמרה שהיא מצטערת. היא אמרה לי שזה היה אירוע חד-פעמי ושלא עשתה את זה מעולם", סיפר הבעל. "היא המשיכה בזה שוב ושוב. הטלפון שלי של העבודה צלצל. כל כך כעסתי עד שהטחתי אותו על הרצפה".

 

הבעל הנבגד יצא מביתו כדי לקנות טלפון חלופי וכששב הוא לא מצא את אשתו ואת רכבם. "לא ישנתי בכלל, לא ידעתי היכן גייל נמצאת", הוא סיפר. הוא אגב היה זה שמצא את גופת רעייתו בתא המטען של האוטו ולצדה בקבוק ריק של טבליות שלפי הפתלוג המשטרתי גרמו למותה ומכתבי התאבדות שהיא כתבה לבעלה, לבתה קלואה בת ה-22 ולבתה ג'מה בת ה-25.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התחננה בפני בעלה שיסלח לה. גייל קרוקר
מומלצים