שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פנה למורה לערבית: 'הדם שלי טהור, שלך לא'
  אביו של תלמיד חטיבת ביניים באילת גידף את המורה לערבית ואת רכזת השכבה: "ערבייה, מי את שתחליטי על הבן שלי?". ההנהלה התלוננה נגדו

  גזענות ואלימות בחטיבת ביניים באילת: אב של אחד מתלמידי כיתה ז' הגיע לבית הספר וגידף את המורה לערבית בשני מקרים שונים. הנהלת בית הספר הרחיקה אותו מהמקום והגישה נגדו תלונה במשטרה.

   

  דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

  אחרי 5 שעות בשופינג, החבר התאבד

  "הכו את אביהם בן ה-90 והשליכו אותו ביער"

   

  האב הגיע לבית הספר לפני חג החנוכה לאחר ששמע מבנו כי במסגרת שיעור ערבית התבקש כיתר חבריו לכיתה להכין עבודה שעוסקת ביהדות, בנצרות ובאיסלאם. בתחילה פנה למורה של בנו, וזו הפנתה אותו לרכזת השכבה המרכזת את מקצוע הערבית. בין השניים התפתח שיח בנושא.

   

  רק לאחר דקות של שיחה שבמהלכה הקניט האב את המורה לערבית, אמרה לו הרכזת כי היא בעצמה ערבייה מוסלמית. האב החל לגדף גם אותה, ואמר לה: "ההבדל בינינו הוא שהדם שלי טהור ושלך לא". הוא אף הודיע בזעם כי בנו לא יכין את העבודה.

   

  הבן ככל הנראה קיבל אישור להגיש עבודה בנושא אחר, אך המורה לא עודכנה בנוגע לכך, ולכן סירבה לקבלה. לפיכך שב אמש האב לבית הספר, פנה שוב לרכזת השכבה והחל לצעוק לעברה: "ערבייה, מי את שתחליטי על הבן שלי?"
  לבנו אמר: "אל תקשיב לערבייה הזו ולא לערבייה השנייה".

   

  בעקבות האירועים הגישה הנהלת בית הספר תלונה במשטרה. ממחוז הדרום במשרד החינוך נמסר: "בעקבות אמירותיו של האב החליט בית הספר להגיש תלונה במשטרה, וכן נתבקשה הרחקתו מבית הספר בהתאם לחוק למניעת הטרדה מאיימת". במשרד חידדו: "לאמירותיו של האב אין מקום במוסד חינוכי והן מנוגדות לתפיסת העולם הערכית והחינוכית שמוביל המשרד". 

   

  דובר משטרת מרחב אילת אישר כי הוגשה תלונה בנושא ואמר כי החקירה נמצאת בראשיתה.

   

  Read this article in English

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים