שתף קטע נבחר

אחרי 5 שעות בשופינג, החבר התאבד

גבר בסין הלך עם חברתו מחנות לחנות עד שנמאס לו. היא התעקשה להיכנס לעוד חנות נעליים אחת, אך הוא סירב, הם רבו ואז הוא קפץ מקומה שביעית

חג המולד הקרב ובא מוציא כמה אנשים מדעתם: אין גבר שלא מכיר את זה. בת הזוג משכנעת אותך ללכת איתה לקניון לקנות כמה בגדים ואז גוררת אותך מחנות לחנות במסע שנמשך שעות עד שבשלב מסוים אתה מחליט לחכות לה בחוץ עד שתסיים לחרוך את כרטיס האשראי. וזה עוד המצב הטוב. בסין, גבר בן 38 הרחיק לכת וקפץ אל מותו אחרי שהתווכח עם חברתו שהתעקשה להיכנס לעוד כמה חנויות בגדים.

 

עוד חדשות בעולם :

מצפון תיפתח הרעה. ניגריה בקרב חייה

פוטין מהדק אחיזה: סגר כלי תקשורת מרכזיים

סינגפור: המהומות הקשות ביותר זה 40 שנה

ככה ייעשה לאיש: תיעוד ההדחה בצפ' קוריאה

 

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום ב') כי תאו הסיאאו ליווה את חברתו ברחבי הקניון בעיר שוזו שבמזרח סין. כעבור חמש שעות של שיטוטים וקניות נמאס לתאו והוא ביקש מחברתו ללכת הביתה.

 

פגע בקישוטי חג מולד בדרך למטה. הגבר שהתאבד ()
פגע בקישוטי חג מולד בדרך למטה. הגבר שהתאבד
החברה האשימה אותו שהוא קמצן והורס את חג המולד ()
החברה האשימה אותו שהוא קמצן והורס את חג המולד

עדי ראייה שמעו את תאו אומר שיש להם יותר שקיות קניות ממה שהם יכולים לשאת, אבל חברתו התעקשה להיכנס לעוד חנות שבה היו הנחות מיוחדות על נעלי נשים.

 

"הוא אמר לה שיש לה כבר מספיק נעליים, יותר נעליים ממה שאי פעם תנעל בחייה", סיפר עד ראייה. "היא התחילה לצעוק עליו והאשימה אותו שהוא קמצן והורס את חג המולד, זה היה ממש ויכוח לוהט".

 

הצעקות בין בני הזוג באו לסיומן כשתאו זרק את התיקים ארצה, קפץ ממרפסת הקומה השביעית, פגע בדרכו מטה בקישוטי חג מולד עד שהוטח בקרקע בעוצמה וגרם לפניקה רבה בקרב הקונים הרבים במקום. "זוהי תקרית טרגית, אבל תקופה זו של השנה יכולה להיות מאוד מלחיצה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקונים במקום נכנסו לפניקה
מומלצים