שתף קטע נבחר

מחפשים עבודה? מקומות שמעדיפים בני 40+

יש מעסיקים שמגלים העדפה לעובדים מנוסים: שלומי ברנובסקי מחפש עובדים לחברת השקעות נדל"ן בהרצליה ואשתו אנה תרה אחר כ-20 עובדים לרשת טיפולים קוסמטיים שבבעלותה. עוד בסקירה: 70 נהגים לאגד היסעים, 15 עו"ד ומתמחים למשרד נ. פינברג ועשרות עובדים לחברת לנטלי

זמן קצר לאחר שפרסמנו את סקירת מקומות עבודה שמחפשים עובדים בגילאי 60-40, קיבלנו פניות נוספות מעוד מקומות עבודה שמחפשים עובדים בדגש על גילאים אלו, תוך הכרה בחשיבות הניסיון והידע שנצבר. לפניכם סקירה נוספת, שאולי תעזור לכם למצוא את העבודה הבאה שלכם:

 

70 נהגים לחברת הסעות

איל יחיאל, מנכ"ל אגד היסעים, מספר כי לחברה דרושים עשרות נהגים ומבטיח לממן הכשרה לבני 40 ומעלה שירצו לבצע הסבה מקצועית ולהפוך לנהגי אוטובוס. "אגד הסעים היא החברה היחידה בתחום של נסיעות מיוחדות שהעובדים בה מאוגדים תחת הסכם קיבוצי, כלומר שהעובדים נכנסים למסלול של קביעות מהרגע הראשון ונהנים מכל התנאים וההטבות", הוא מציין. "השנה קלטתי 124 נהגים - זקוק לעוד 70 לפחות".

 

המשרות הדרושות: 70 נהגי אוטובוסים, לעבודה בקווי אוטובוס בכל הארץ

 

הדרישות מהמועמדים: רישיון נהיגה לאוטובוס - אפשרי לעבור הכשרה במימון החברה, תודעת שירות גבוהה וללא רקע פלילי.

 

מיקום העבודה: בכל הארץ

 

שכר: 8,000-10,000 שקל.

 

לשליחת קו"ח: eyaly@egged.co.il

 

חברת השקעות בנדל"ן

שלומי ברנובסקי, הבעלים של חברת השקעות הנדל"ן SBC, מספר כי הוא תר בימים אלו אחר 15 עובדים - בדגש על בני 40 ומעלה, עבור המטה בהרצליה. 

 

המשרות הדרושות: אנשי מכירות, עובדים למחלקת הנהלת-חשבונות, נציגי חברה בטלפון וסמנכ"ל.

 

הדרישות מהמועמדים: ניסיון בשוק העבודה, רצוי בתפקידים דומים לאלה שצוינו. לא הכרחי תואר אקדמאי. "אני מחפש רק אנשים בוגרים ומנוסים, ריאליים ומקצועיים", מסביר ברנובסקי. "פתוחות אצלי מספר מישרות בחברות, שמתרחבות בימים אלה ואני שם דגש על ניסיון קודם בעולם העסקים כי אני אלמד מעובדי. אני יזם ואם אני מביא אנשי ניהול או אנשי מקצוע - לי יש מה ללמוד מהם וזה מה שאני צריך. בני 40 ומעלה בשלים יותר, עשו כבר משהו בחיים, מאמינים בעצמם וחוששים פחות ולכן מוכנים פעמים רבות למודל השתכרות המבוסס בחלקו על תוצאות".

 

מיקום העבודה: מטה החברה בהרצליה, ייתכן בעתיד גם בחו"ל.

 

שכר: 6,000-25,000 שקלים.

 

לשליחת קו"ח: פקס: 077-7722245.

 

רשת טיפולים קוסמטיים

גם אשתו של שלומי, אנה ברנובסקי, הבעלים של "ביונד" - רשת קליניקות לטיפולים אסתטיים (בתל אביב ובחיפה) וחברה למוצרי קוסמטיקה, מחפשת בימים אלה כ-20 עובדים בדגש על בני 40 ומעלה.

 

המשרות הדרושות: מנהלות סניפים, יועצות, נציגות שירות לקוחות, מנהלות משמרות וקבלה לקליניקה בהרצליה ולקליניקה החדשה בחיפה ושירותי ייעוץ בכל הארץ.

 

קליניקה של ביומד (צילום: ענבל מרמרי) (צילום: ענבל מרמרי)
קליניקה של ביומד(צילום: ענבל מרמרי)

 

הדרישות מהמועמדים: ברנובסקי מפרטת כי תפקידי ייעוץ מצריכים יציגות, רהיטות ומוטיבציה גבוהה. למעט תפקידי ניהול - ניסיון קודם אינו הכרחי. "ניסיון יהווה יתרון אבל אין מניעה להכשיר את העובד או העובדת, אנחנו משקיעים בכך פעמים רבות. מקובלת עלי העובדה שאנשים רוצים שינוי ואני שוקלת בחיוב קבלה של עובדים שניסיונם אינו בדיוק התפקיד שפנוי פה ולומדת ליהנות ממה שכל עובד מביא איתו, מהניסיון והידע באופן כללי".

 

מיקום העבודה: כל הארץ.

 

שכר: 6,000-12,000 שקלים.

 

לשליחת קו"ח: פקס: 077-7117770

 

משרד עורכי דין

למשרד עורכי הדין נ. פינברג ושות' דרושים 15 עורכי דין ומתמחים במשרדי החברה. "עובדים רבים ואפילו מתמחים בני 40 ומעלה מתקבלים אצלנו בשמחה", מספרת עו"ד ארנה שר, שותפה במשרד. "גם היום יש לנו כמה מתמחים בני 40 ומעלה, חלקם עשו הסבה מקצועית ובאו לאחר קריירה בתחום שונה".

 

שר מוסיפה כי "לא מספיק להיות עורך-דין טוב או לסיים לימודים בהצטיינות, בדיני-עבודה ישנם מרכיבים נוספים הכוללים הבנה מעמיקה של שוק העבודה מבחינה חברתית וכלכלית, יחסי הכוחות במשק והחשיבות הגבוהה שיש לתנאי עבודה על כל המשמעויות הכרוכות בכך לשני הצדדים, העובדים והמעסיקים. צעירים רבים חסרים את מכלול היתרונות האלה, שיש לעורכי דין בוגרים, הגם שאינם מנוסים בעיסוק במשפטים".

 

המשרות הדרושות: עורכי דין ומתמחים.

 

הדרישות מהמועמדים: תואר במשפטים ורישיון של לשכת עורכי הדין, בעלי התמחות בדיני עבודה.

 

מיקום העבודה: רחוב אבא הלל 12 ברמת גן.

 

שכר: החל מ- 6,000 שקל.

 

לשליחת קו"ח: mail@feinberg-law.co.il.

 

בית גיל הזהב: 15 עובדים

לבית גיל הזהב בתל אביב דרושים 15 עובדים. "במקום המיועד למגורים לאוכלוסייה מבוגרת, יתרונות רבים בהעסקת עובדים בגילאי ומעלה", אומרת המנכ"ל, דפנה בר-דוד. "מעבר לניסיון המקצועי, יש יכולת הכלה של שינויים ותהליכים, שחלים בכל מקום עבודה אבל בקיצוניות ותדירות גבוהה הכרוכים בעבודה עם אנשים בכלל ובבית דיור מוגן בפרט".

 

"גם זמינותם של אנשים בוגרים מקדמת את העדפתי כלפיהם. בית הדיור המוגן עובד בכל רגע משעות היממה ואני מבקשת לגייס עובדים, שרוצים ויכולים לעבוד בשעות לא-שגרתיות כי בבית פחות צריכים את עזרתם. יתרון נוסף הוא הבנת הצרכים של האדם המבוגר, בני 40+ טיפלו או היו עדים לטיפול בקרובי משפחה מבוגרים".

 

המשרות הדרושות: עובדי קבלה, עובדי משק, עובדי אחזקה, מטפלים/ות, אחים/יות ואנשי מכירות.

 

הדרישות מהמועמדים: ניסיון תעסוקתי בתחום המשיק לתפקידים הפתוחים שצוינו.

 

מיקום העבודה: רחוב משה דיין 66 בתל אביב.

 

שכר: החל מ-5,000 שקל.

 

לשליחת קו"ח: פקס: 03-6300700.
 

מנהלי סחר

לחברת פרואקטיב משאבי אנוש והשמת בכירים, דרושים 30 מנהלי סחר בעלי ניסיון, למשרדים בהרצליה. "אני בעד אפליה מתקנת בנושא גיל העובד ואשקיע בשכנוע מעסיק לקלוט עובד מנוסה בן ארבעים ומעלה, בטענה שהרקע, הבשלות והניסיון הם יתרון משמעותי", אומר תמיר אבני, שותף בחברה.

 

המשרות הדרושות: מנהלי סחר.

 

שכר: 15-30 אלף שקל.

 

הדרישות מהמועמדים: ניסיון קודם

  

לשליחת קו"ח: פקס: 073-7000611, או מייל: jobs@proactive-hr.co.il

 

לימור מלכה-גרוסמן, שותפתו של אבני בחברה ומאמנת קריירה, מייעצת לבני 40 ומעלה לדאוג לחלופה נוספת בתחום התעסוקה: "עובד שמחזיק בכלי, יכולת שאותה מפתח לאורך השנים, והופך אותה למקור פרנסה או עיסוק במקביל - יהיה מוגן כלכלית ופסיכולוגית כי לא ייבהל ויסבול מתחושה של חוסר מעש, במידה שיפוטר". היא מוסיפה כי "כמעסיקה אני מעדיפה להעסיק נשים בשלות ובוגרות, מקצועיות ואחראיות, בשלב בחייהן שבו לרוב אינן עסוקות ומוטרדות בטיפול בילדים קטנים".

 

נטלי - עשרות עובדים

לחברת נטלי בתל אביב דרושים עשרות עובדים במגוון תפקידים. טליה שפר, מנהלת משאבי האנוש, מציינת כי היא מחפשת עובדים בטווח גילאים רחב, כולל בני 45 ומעלה. "בחברה מוצע מגוון רב של תפקידים, לפי היקף משרה ושעות פעילות. כך מתאפשר לכל אדם למצוא את היקף ואופי המשרה הנוחים לו", היא מסבירה.

 

"כך, מחלקת המכירות מציעה משרות גם לגברים ונשים, המבקשים לפנות את אחר הצהריים לטיפול בילדים והחטיבה הרפואית, מציעה תפקידי אחים ואחיות בבתי ספר – תפקיד שגם הוא מותאם למי שמבקש זאת".

 

המשרות הדרושות: מכירות טלפוניות - 50 עובדים במשמרות של 6-8 שעות, נציגי שירות לקוחות - 5 עובדים, משמרות של 8:00 עד 16:00, נציגים במוקד מצוקה - 20 עובדים במשמרות 24/7 ונהגי ביקורי בית - 10 עובדים במשמרות 24/7.

 

דרישות התפקיד: ניסיון קודם בשירות לקוחות לתפקידי השירות. מכירות - לא נדרש ניסיון קודם, הכשרה על חשבון החברה. נהגים - רישיון נהיגה בתוקף.

 

מיקום העבודה: דרך השלום 3 תל אביב, בסמוך לתחנת רכבת.

 

שכר: שעתי. מכירות: 25 לשעה+בונוסים+עמלות, שירות לקוחות: כ-26 שקל בממוצע (מורכב משכר שעתי - 23.12 שקל + בונוסים). במוקד מצוקה: 25 שקל.

 

לשליחת קו"ח: taliao@natali.co.il. למידע נוסף הקליקו כאן.


פורסם לראשונה 04/02/2014 22:56

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילם: shutterstock
צילם: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלומי ברנובסקי
צילום: ענבל מרמרי
צילום: ענבל מרמרי
דפנה בר דוד
צילום: ענבל מרמרי
צילום: שחף הבר
עו"ד ארנה שר
צילום: שחף הבר
צילום: ענבל מרמרי
אנה ברנוסבקי
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים