שתף קטע נבחר

בנה של זקן נגד אולמרט: "Shame on you"

בסטטוס שפרסם בפייסבוק, תקף נדב זקן את ראש הממשלה בעבר. עורכי דינה של זקן: "היא מרגישה נבגדת". לשכת אולמרט: מביעים צער על הדברים

המאבקים המשפטיים בין שולה זקן ובין אהוד אולמרט גלשו היום (יום ב') לרשתות החברתיות. בסטטוס שפרסם בפייסבוק תקף נדב, בנה של זקן, את ראש הממשלה בעבר וקרא לו להתבייש. "לא בחרתי לשמור על זכות השתיקה. אז אחרי תקופה ארוכה אני רוצה לפרוק את מה שעל לבי. אתחיל ב-shame on you מיסטר ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, Shame on you!!! המשך יבוא".

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

הסטטוס שפרסם בנה של זקן ()
הסטטוס שפרסם בנה של זקן
 

במהלך סיכומי ההגנה במשפט הולילנד, הקדישו סנגוריו של אולמרט לא מעט תשומת לב לראש לשכתו בעבר ותקפו את "הדמות המשותפת שהרכיבה התביעה משניהם". הם דחו את טענת הפרקליטות שלפיה "זקן היא אחד מאיברי גופו של אולמרט הנשלט על-ידו" והוסיפו כי "למרות היחסים הקרובים ביניהם, צמחה זקן והתקדמה לצדו של אולמרט והפכה לאישה דומיננטית מאוד והמזוהה עמו".

 

לטענת הסנגורים במשפט ראשונטורס ורשות המסים, זקן עשתה דברים על דעת עצמה במהלך עבודתם המשותפת, מבלי לשתף כלל את אולמרט ומבלי שהוא היה מעורב במעשים. "מעשיה לא היו קשורים כלל לאולמרט, סיכנו אותו, פגעו בו והעמידו אותו במבוכה רבה", הדגישו.

 

עורכי דינה של זקן, עופר בר טל ודב גלעד כהן, הגיבו לדברים: "זקן ואולמרט אכן אינם ישות אחת ואין ספק שמדובר בשני אנשים שונים ונפרדים. יחד עם זאת, זקן מעולם לא פעלה בניגוד לאינטרסים של אולמרט וכל מטרתה הייתה לתרום להתקדמותו כל השנים. הגברת זקן מרגישה כעת נבגדת על-ידי אולמרט ונעלבת לנוכח עשרות השנים ששירתה אותו, לנוכח הדברים שהוא אומר עליה - בעדותו בבית המשפט ולאחר מכן בסיכומים". לשכתו של אולמרט הביעה צער על הדברים והוסיפה: "מסרנו את הסיכומים לבית המשפט".

 

בתחילת יולי 2012 זיכה בית המשפט המחוזי את אולמרט פה אחד בפרשת "ראשונטורס" ובפרשת טלנסקי. הוא הורשע בהפרת אמונים בפרשת "מרכז ההשקעות". זיכויו בפרשות האחרות נדון כעת בבית המשפט העליון. זקן הורשעה בשתי עבירות של קבלת דבר במרמה ובעבירה של מרמה והפרת אמונים בפרשת "ראשונטורס".

 

פרשת הולילנד עוסקת בשוחד ובשחיתות לכאורה שבהם היו מעורבים אנשי עסקים ואישי ציבור - בהם ראש הממשלה לשעבר - ושהובילו לקידום פרויקט המגורים בדרום מערב ירושלים. זקן מואשמת בלקיחת שוחד והלבנת הון. בין היתר היא נאשמת בשורה של מקרים שבהם לכאורה לקחה כסף מעד המדינה המנוח שמואל דכנר, שהיווה צינור לכספי שוחד שהעביר היזם הלל צ'רני. בכסף, נטען, היא השתמשה בין השאר לכיסוי גירעונות ממערכות בחירות של אולמרט וכן להפקדה בחשבונה הפרטי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
זקן ואולמרט בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
מומלצים