שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
   צילום: איתן צור

  לוסי דובינצ'יק: "נתראה שם למעלה, אהוב יקר"

  "היו לך צדדים רכים וטובים שאנשים לא הכירו, כי אתה תמיד העדפת לחשוף את הילד הרע שבך. כל כך הרבה טוב לב, כל כך הרבה הומור היו בך, מספיק למדינה שלמה". לוסי דובינצ'יק נפרדת מחברה הטוב אסי דיין

  אסי שלי,

   

  אין לי מילים לתאר את ההלם שהיכה בי הבוקר, כשנתבשרתי על לכתך בטרם עת. במשך שעתיים לא הצלחתי לעצור את הדמעות, לא הצלחתי להפסיק למרר בבכי היסטרי - עד כדי כך שאלמה בתי אמרה לי שהפחדתי אותה. בשש וחצי שנות חייה, מעולם לא ראתה אותי בוכה ככה.

   

   

  אסי דיין ולוסי דובינצ'יק. "תודה על 11 שנות חברות נפלאה" (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  אסי דיין ולוסי דובינצ'יק. "תודה על 11 שנות חברות נפלאה"(צילום: ענת מוסברג)

  היית האדם הכי מיוחד ויוצא דופן שיצא לי להכיר בחיי. היו לך צדדים רכים וטובים שאנשים אולי לא הכירו, כי אתה תמיד העדפת לחשוף את הילד הרע שבך.

   

  אהוב יקר ומוכשר שלי, אני מודה לאלוהים על כל רגע שהיה לי במחיצתך. כל כך הרבה טוב לב, כל כך הרבה הומור היו בך, מספיק למדינה שלמה.

   

  "תמיד היה הפחד שעוד שנייה יקרה משהו" (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  "תמיד היה הפחד שעוד שנייה יקרה משהו"(צילום: ענת מוסברג)

  אני מודה לך על 11 שנים של חברות נפלאה - לנצח תהיה האדם הקרוב אליי ביותר. אוהבת אותך לנצח ומקווה ששם לפחות תמצא מנוחה. בשבילי אתה מלאך ואנצור איתי כל רגע וכל שיחה שהיו לנו.

   

  תמיד היה לי הפחד הזה איתך שעוד שנייה יקרה משהו, שהמוות עלול להגיע בכל רגע. תמיד היית על הקצה. אבל בשלב מסויים הפסקתי עם הפחדים האלה. "החיים הם מחלה עם מאה אחוזי תמותה", אהבת ונהגת להגיד - וכמו תמיד, גם צדקת. נתראה שם למעלה יום אחד.

   

  לנצח שלך ואיתך,

   

  לוסי שלך.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ענת מוסברג
  אסי דיין עם לוסי דובינצ'יק
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים