שתף קטע נבחר

האומנת פוטרה, אך מסרבת לעזוב את הבית

בני זוג מקליפורניה פיטרו את האומנת שטיפלה בשלושת ילדיהם משום שלא עשתה את עבודתה והסתגרה בחדרה. אלא שהיא מסרבת לעזוב ומאיימת לתבוע את המשפחה בגין התעללות במבוגר. ואיפה המשטרה בכל הסיפור?

אומנת מהגיהנום: בני זוג מקליפורניה לא יודעים את נפשם מרוב ייאוש משום שהאומנת של ילדיהם מסרבת לעזוב את ביתם לאחר שפוטרה מעבודתה.

 

עוד חדשות בעולם :

קינא לחברתו לשעבר ואכל את לבו של בן זוגה

הנסיך הארי הובך: מידלטון הציעה לו נישואים

 

מרסלה ברקאמונטי סיפרה שהיא ובעלה רלף שכרו בתחילת מרס את שירותיה של דיאן סטרטון בת ה-64 לעשות כמה מטלות בביתם ולטפל בשלושת ילדיהם, בני 11, 4 ושנה. בתמורה היא קיבלה חדר ללון בו ואוכל בביתם בעיר אפלאנד באזור לוס אנג'לס.

 

 

אולם, שלושה שבועות לאחר מכן הפסיקה סטרטון לעבוד, אמרה שהיא סובלת ממחלת ריאות כרונית והתעלמה מפניות חוזרות של בני הזוג לעזוב את ביתם. ברקאמונטי אמרה שהאומנת אף איימה לתבוע את משפחתה בגין התרת חוזה לא חוקית והתעללות באדם מבוגר. ואם בזה לא די, היא גם דרשה מהמשפחה לצאת מהבית בין שמונה בבוקר לשמונה בערב, אחרת תתבע אותה.

 

"אני מאוד מתוסכלת ומוטרדת. היא שהתה בחדר שלה 90 אחוזים מיום", אמרה ברקאמונטי בסוף השבוע לסוכנות הידיעות רויטרס. "היא אף פעם לא הייתה שם כדי להכין ארוחה, אבל תמיד הייתה כדי לאכול אותה. וזו הייתה הפעם היחידה שראינו אותה".

 

ברקאמונטי אמרה שהיא חוששת לחיי ילדיה ולבית שלה והוסיפה: "היא לא בסדר בראש, זה ברור". לדבריה, המשטרה סירבה להתערב במקרה משום שאיננו פלילי ולכן נאלצה המשפחה לפתוח בהליך רשמי של פינוי הפולשת. ברקאמונטי חוששת שהליך זה יימשך חודשים רבים.

 

גורם במשטרת אפלאנד אמר כי ברגע שאדם מתיישב במקום מסוים, על פי החוק חייבים לפנות אותו רק בהליך פינוי רשמי שבו מעורבים בית המשפט ומשרד השריף המקומי.

 

סטרטון קיבלה את משרת האומנת אחרי שהשיבה למודעה שפרסמה משפחת ברקאמונטי באתר "קרייגליסט", ועכשיו המשפחה מבינה שהיא שכרה כנראה "אומנת מהגיהנום" שקשה מאוד יהיה להיפטר ממנה. "אני פוחדת שהיא תרעיל את האוכל שלנו, ולכן אנחנו נועלים את המקרר שלנו", אמרה ברקאמונטי. "אני מפחדת שיום אחד אגיע הביתה, והוא יהיה נעול ואשאר בחוץ. אני מפחדת משום שהחדר שלה נמצא ממש ליד החדר של הילדים שלי. אני מפחדת משום שהיא יודעת טוב מאוד את החוק. אני מפחדת שבכל הפיאסקו הזה, אנחנו אלה שהולכים להיפגע".

 

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח כי האומנת הפולשת הייתה חסרת בית במשך תשע שנים וישנה במכונית שלה עד שקיבלה את משרת האומנת בבית משפחת ברקאמונטי. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ישנה באוטו שלה במשך 9 שנים. סטרטון
מומלצים