שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בדרן ומראיין רציני: פרידה ממני פאר

  דמותו של מני פאר ליוותה אותנו במשך עשורים - מ"סיבה למסיבה" ו"ממני" ועד הופעות על הבמה בשנים האחרונות. לצד הראיונות הרבים שערך, ובראשם הראיון הזכור עם זוהר ארגוב, אהב להצחיק, לשחק ולהופיע, ולא הפסיק לחייך גם אחרי שחלה בסרטן. "כשאני עצוב, אני מספר בדיחות", אמר בראיון אחרון. צפו ברגעיו הגדולים

  דורות שלמים של צופי טלוויזיה בישראל גדלו על מני פאר. מימי "שעה טובה" ו"ממני", דרך "סיבה למסיבה" ו"בין הכסאות", ועד לתוכניות מהשנים האחרונות, דמותו של פאר - השחקן והמנחה, הבדרן והמראיין הרציני, ליוותה אותנו על המסך הקטן.

   

  מני פאר הלך לעולמו

  נפרדים ממני פאר: "איבדנו את המנחה הטוב במדינה, וחבר"

   

   

  במהלך הקריירה שלו, שנמשכה עשרות שנים, ראיין את הכוכבים הגדולים בישראל, וגם כמה כוכבים גדולים מהעולם. זכור במיוחד הראיון שקיים עם זהר ארגוב בשנת 1987, ובמהלכו סיפר ארגוב את הסיפור המזעזע על ה"נמלים" שחש בזרועו, כתוצאה מהתמכרות לסמים, והניסיון להוציאן מגופו באמצעות מחט.

   

  לצד אהבתו הגדולה לטלוויזיה, מני לא זנח גם את אהבתו השנייה, האוכל והיין שמהם נהנה כמעט עד יומו האחרון. בראיון לתוכנית "כך היה" עם יגאל רביד סיפר בעצב על הקושי שלו לטעום טעמו של יין אדום, בגלל הטיפולים הכימותרפיים.

   

  לאורך השנים צבר פאר חברים רבים בתעשיית הבידור הישראלית, ומההספדים כפי שפורסמו היום ב-ynet, אין ספק עד כמה היה יקר לחבריו ולשותפיו לעשייה, וכמה יחסר להם.

   

  מני פאר יובא למנוחות ביום שישי בשעה 11:00 בבוקר בחלקת האומנים בבית העלמין ירקון. יהי זכרו ברוך.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים