שתף קטע נבחר

איגוד השחייה: גם המנכ"ל התפטר

אחרי ההתפטרות של היו"ר נעם צבי, עליה פורסם לראשונה ב-ynet ספורט, גם אהרון איסרס יסיים את תפקידו אחרי 19 שנה. "אחרי שחזרתי מהתאונה חשבתי שאני גיבור גדול, אבל ככל שהזמן עבר לא הצלחתי להתמודד עם העומסים הללו", אמר

הבלאגן באיגוד השחייה נמשך. יממה לאחר שהיו"ר נעם צבי הודיע על התפטרותו, כפי שפורסם אמש (ג') לראשונה ב-ynet ספורט, גם מנכ"ל האיגוד אהרון איסרס פורש לאחר 19 שנים בתפקיד.

 

"אחרי שחזרתי מתאונת הדרכים שעברת לפני שנה וחצי חשבתי שאני גיבור גדול", סיפר איסרס. "חשבתי שאחזור לשגרה אבל ככל שהזמן עבר לא הצלחתי להתמודד עם העומסים הללו. אני כבר בגיל 60 ועשיתי הרבה. הבטחתי לאנשים שאשאר עד אשר ימצאו מחליף ראוי ואז אלך הביתה".

  

יו"ר האיגוד, נעם צבי. גם המנכ"ל מסיים את תפקידו (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
יו"ר האיגוד, נעם צבי. גם המנכ"ל מסיים את תפקידו(צילום: אורן אהרוני)

 

מחר יתכנסו חברי ההנהלה, שיתבקשו להעביר את שי שכנר, יו"ר וועד הכספים, לממלא מקומו של צבי עד לבחירת מחליף. האחרון ביקש להשאיר בידיו את תפקיד אחראי על קשרי החוץ עם האיגוד האירופי והעולמי. הקדנציה הנוכחית נגמרת במאי 2016, אז צפויות להיערך הבחירות ושכנר יסיים את תפקידו.

 

ההתפתחויות האחרונות הגיעו לאחר שבשבוע האחרון משרד התרבות והספורט הוציא מכתב, בו הוא מבקש הבהרות מאיגוד השחייה והעומד בראשו בעקבות טענות שהתקבלו במשרד לניגוד עניינים לכאורה של צבי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים