שתף קטע נבחר

חשבו - מה אומר עליכם המספר שלכם

האם אתם מנהיגים, ביקורתיים או אנשים מיניים במיוחד? אורית של רפאל מלמדת איך לחשב את מספר נתיב החיים, מה זה אומר עלינו ועל תהליכי השינוי הרוחני שאנו עוברים עם בוא האביב ולמה לא כדאי להאיץ בתהליך

לאחר אפרוריות החורף, האביב על שלל פרחיו, פרפריו וצבעיו מאיר רגשית את מה שכבה. השמש שזורחת מעל מביאה חיוך ושמחה. אין זה אומר שמעכשיו הכל בסדר, אלא כי מעתה יהיה לנו יותר קל להתמודד. באנרגיה הגבוהה שלנו, הניקיונות הפיזיים והרגשיים מאפשרים גם לנשמה להתנקות.

 

הורוסקופ שבועי

מעצבים לפסח: איזה צבע ייטיב עם חיי האהבה?

אפריל התחיל הורוסקופ חודשי

 

מחשב את המסלול

בתהליכי ניקיון יש דרכים שונות לכל אדם לנקות את נתיב החיים שלו -  חיבור של כל ספרות תאריך הלידה מניב את מספר נתיב החיים, למשל, 23+07+1963 שווה 4.

 

מחשבים באופן הזה:

2+3+7+1+9+6+3

סה"כ - 31

3+1

סך הכל שווה - 4

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 1 הם מנהיגים מטבעם ולכן, נוטים במהלך הניקיון לכפות את דעתם כך שיתבצע כמו שהם רוצים. הם יודעים לקדם פרויקטים, מלאי אמביציה ודוחפים את הסביבה להשיג את המטרה המיוחלת. רוב הסיכויים שגם בעבודה הם משמשים בתפקיד בכיר. ברמה הרגשית והנפשית הם מבינים קוגניטיבית מה עליהם לשנות וכך הם מתמודדים עם שינויים ברוח.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 2 הם אנשים אינטואיטיבים, רגישים, מכילים, קשובים ואימהיים - גברםי ונשים כאחד. גם גברים שנתיב החיים שלהם הוא 2 מודעים לצד הנשי-אימהי שבהם ומשתמשים בו בקשרים עם המשפחה וחברים, הם יודעים לאזן בין ניגודים וטובים בעבודת צוות. לכן הם יידעו להיעזר בילדים ובן הזוג על מנת שכולם יחד יביאו את הבית לניקיון הרצוי. מבחינה פסיכולוגית מספר 2 מסמל את תת־הכרה ואת תת־המודע. מאגר שמלא בכל הרגשות, המחשבות וחוויות העבר. בניקיון הרגשי האינטואיציה מובילה אל תוך העולם הרגשי והאדם יודע מה מקל עליו ומה מכביד ועליו להישאר מאחור.

 

בגלל הנטייה לפיזור, דברים יקחו זמן (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
בגלל הנטייה לפיזור, דברים יקחו זמן(צילום: shutterstock)
 

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 3 הם בעלי דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. אנשים שלא שכחו את הילד שבתוכם. הם חברותיים, בעלי רגישות פנימית גבוהה וחוסר סבלנות לעניינים שוליים. הם נוטים לפזר כוחות ולכן בגלל הנטיה לפיזור כוחות יקח זמן עד שהבית יהיה נקי. אך הם בעלי מזל והכל יסתדר להם בזמן. מבחינה רגשית ונפשית, בגלל הנטיה לפזר כוחות, קשה להתמקד בטיפול, אבל בגלל זכרון המקום התמים והילדותי הם יודעים מה נכון להם בדרך להתקדמות רוחנית.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 4 מאוזנים, ביתיים ומשפחתיים, אנשי עבודה, מעשיים, ראליים, מסודרים, צייתנים, שמים לב לפרטים הקטנים ובעלי סבלנות רבה ומשמעת עצמית גבוהה. לכן הבית יהיה מסודר ומאורגן כמו במבצע צבאי וכך יתנהל גם תהליך הניקיון. לכן, בתהליכים נפשיים ורוחניים הם אמנם יתקדמו לאט, בשל עודף יסודיות, אך לא יוותרו לעצמם על דבר גם כשכואב וכשהשינוי קשה.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 5 הם בעלי יכולת הבחנה וביקורת. גמישות מחשבתית, זקוקים לשינויים, אוהבי חופש, חסרי מנוחה ואנשים מיניים מאוד. בגלל הסקרנות הרבה שלהם הם נוטים לשיטחיות הם עוברים מנושא לנושא בלי העמקה. במקום לנקות הם יעדיפו לעבור דירה או לשנות את מקום הריהוט, אבל יעזבו הכל בבלגן בעבור סקס טוב. מבחינה נפשית הקשב שעובר מדבר לדבר במהירות יקשה עליהם להתרכז בתהליך הטיפולי בשינוי הרוחני, אך הם רואים את החיים בעינים מלאות חיות כך שטיפול נמצא בעדיפות נמוכה, לעומת טיול מהנה.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם הוא 6 מוכשרים, יציבים, עוזרים לאחרים, ביתיים ומשפחתיים וניתן לסמוך עליהם. לכן, הבית יהיה נקי וחם ומלא אהבה תמיד, לא רק בחג הניקיון. עיבוד תהליכים מהווה בסיס חשיבה אצל אנשי ה-6, לכן הטיפול או ההתפתחות הרוחנית יזרמו ובנקודות קשות והיכולת לעיבוד תהליכים תעזור להם להתקדם.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם 7 מלאי אמונה, מעודנים, מקדשי הפרטיות כך שכל ניסיון לחדור לחיים הפרטיים יציב חומה גבוהה בינם לבין הסביבה. הם יעדיפו לעבוד לבד וביסודיות ולכן גם ינקו את הבית לבד ובשקט, אפילו בלי שהמשפחה תרגיש. כל עזרה תסורב בעדינות, במיוחד כל ניסיון להביא עזרה חיצונית. מבחינה רגשית ונפשית הם ילמדו לעומק את חכמתם, יפנימו וינתחו באופן אנליטי כך שיתקדמו בדרך הרוחנית, אליה הם נמשכים באופן טבעי.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם 8 אוהבי הבית, מאורגנים, עקביים, מעשיים, הניקיון יתנהל באופן מאורגן, בדרך שנראת להם נכונה. מבחינה רגשית הם אנשים בעלי כוח פנימי המגיעים למטרתם. הם בעלי עומק, סבלנות ולוקחים אחריות לכן, בטיפול או בתהליכי התפתחות רוחנית הם יגיעו רחוק.

 

אנשים שנתיב החיים שלהם 9 הם בעלי דימיון, שצריכים להקדיש עצמם לשרות לזולת. הם בעלי בטחון עצמי, דינמיים, מחוברים לבית ולמשפחה חשוב אבל, נוטים להיות בחוץ עם האידאלים כך שניקיון אינו בראש מעיינם אך תהליכי התפתחות רוחנית נובעים אצלם מעצם הרצון לעזור לאחרים. בבית הם יוציאו הכל החוצה ינגבו אבק ויחזירו מסודר למקום, אך בתהליכים נפשיים רוחניים לכל שלב יש את זמן ההבשלה שלו.

 

משחק קלפים

תנו לחורף לעזוב, לאביב לפרוח והיו סלחניים וסבלנים כלפי עצמכם. התפתחות רוחנית היא תהליך ארוך שמתחיל ביום הלידה ומסתיים עם המוות. אל תנוחו על זרי הדפנה של קלף שישה המטות תחגגו את החיים עם קלף שלושת הגביעים והתפתחו כל יום עם קלף יום הדין

 

בקלפי הטארוט יש קלפים רבים המביאים ניקיון לחיים:

קלף המוות, שאיתו משילים הרגלים ישנים על מנת לסגל הרגלים חדשים. המוות מאפשר לחדש לצמוח וכשמנקים יוצרים שדה אנרגטי, המאפשר את אותה השלה שמביאה לניקיון גם ברמה הרוחנית.

 

קלף הצדק, שחותך את מה המיותר בחיים ומנקה את האדם ממה שאינו זקוק לו יותר,  מאפשר התפתחות רוחנית, תוך בדיקה מדוקדקת שהחיתוך נעשה ממניעים נכונים.

 

קלף יום הדין, המשקף תהליכי ניקוי משמעותיים, מעיד על כך כי בחורף מעצם אפרוריותו יש הסתגרות. לא ניתן לזרז את השלכת לא ניתן לזרז את העץ להתעורר ולהתחיל להנץ, כמו שלא ניתן לזרז את הפרפר לצאת מהגולם.

 

 

אסור להאיץ בתהליך (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אסור להאיץ בתהליך(צילום: shutterstock)

כמשק כנפי הפרפר - אגדת הזן

סיפור זן זה מביא בצורה בהירה את ההכרח להיות סבלניים ולאפשר לתהליך לקרות בזמן שלו - ילד קטן בהודו הלך לבקר גורו שגר לא רחוק מביתו. הגורו החזיק בידו גולם של פרפר. הוא סיפר לילד שבקרוב הגולם יבקע והפרפר יצא. הילד ביקש לקבל את הגולם. הגורו הסכים אך ביקש מהילד שכשהפרפר יבקע מהגולם הוא לא יעזור לו. הוא ביקש מהילד לאפשר לפרפר לעשות זאת בעצמו.

 

הילד הבטיח. לקח את הגולם והלך לביתו. בבית ישב והמשיך להתבונן בגולם. לאחר משך זמן ארוך ראה כי הגולם רעד. בפנים היה פרפר עדין שניסה להיחלץ מתוך קליפת הגולם תוך שהוא מכה בכנפיו כנגד הגולם. התנועות שלו היו חלשות ולא נראה היה שיצליח. הילד הקטן פתח את קליפת הגולם ועזר לפרפר לצאת. משיצא הפרפר הוא החל לעוף באוויר אך מיד נפל אל האדמה ומת.

 

שטוף דמעות הלך הילד לבית הגורו והראה לו את הפרפר המת שבידו. אמר הגורו לילד, כשפרפר בוקע מהגולם תנועת הכנפיים כנגד הקליפה גורם לזרימת דם ולחיזוק הכנפיים. כאשר הוצאת אותו אתה מתוך הגולם, מנעת ממנו לחזק את הכנפיים ולכן הפרפר מת.

 

חג שמח.

 

אורית של רפאל , מאמנת אישית, טארוט ונומרולוגיה

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מיניים או ביקורתיים? מה המספר שלכם
צילום: shutterstock
צילום: שקד כוכבי
אורית של רפאל
צילום: שקד כוכבי
מומלצים